• Сьогодні: Понеділок, 13 Липня, 2020

Окружна комісія провела жеребкування членів ДВК та утворила 135 виборчих дільниць

Жовтень14/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

жеребкування 11Минулої п’ятниці окружна виборча комісія провела жеребкування членів ДВК у виборчому окрузі №97. Процес відбувався під пильним оком журналістів, міжнародних спостерігачів, довірених осіб кандидатів у народні депутати та представників політичних партій. Згідно з результатами жеребкування, члени ОВК сформували склади 135 виборчих дільниць в окрузі із числа подань від суб’єктів виборчого процесу.

Перш ніж розпочати безпосередньо процес жеребкування, комісія визначила членів зі свого складу для того, аби витягувати конверти з номерами та фіксувати результати.

жеребкування 03

Під час запаковування жеребків до конвертів довірена особа одного з кандидатів помітила, що аркуші паперу, на яких надруковані номери, загинають не однаково – хто вдвічі, хто вчетверо.  Комісія відреагувала на зауваження та уніфікувала всі аркуші з надрукованими номерами до однакового розміру.

жеребкування 01

жеребкування 02

Після цього, впевнившись що коробка пуста, члени комісії доручили технічному працівнику ОВК вкинути туди конверти з номерами та перемішати їх. Далі почався сам процес жеребкування. Процедура відбулась без ексцесів, зауважень з боку спостерігачів не було.

жеребкування 05

жеребкування 06
У технічного працівника перевіряють руки ультрафіолетом

жеребкування 07

жеребкування 08

Згідно із встановленою жеребкуванням черговістю, члени ОВК сформували склади дільничних виборчих комісій із поданих виборчими суб’єктами кандидатур.

Склад 135 дільничних виборчих комісій у виборчому окрузі № 97
СКЛАД
дільничних виборчих комісій з позачергових виборів
народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
одномандатного виборчого округу № 97

Дільнична виборча комісія № 320001
Голова комісії – Ільюткіна Валентина Леонідівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Заступник голови комісії – Добровольська Тетяна Михайлівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Шуба Олександр Миколайович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Бабич Людмила Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Бодак Геннадій Іванович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Ворона Тарас Григорович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Гранкіна Людмила Вячеславівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Захарова Яніна Василівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Захарченко Павло Миколайович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Кульчицький Микола Васильович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Луценко Максим Юрійович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Луценко Юрій Васильович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Маслівець Ганна Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Потапов Владислав Валентинович, 1995 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Прокопенко Євген Євгенович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Чич Григорій Сергійович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Шарій Володимир Миколайович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Шинкарук Лідія Остапівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 320002
Голова комісії – Кульчицька Марина Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Заступник голови комісії – Козюра Валентина Петрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Секретар комісії – Павленко Людмила Григорівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Гонтар Євгеній Олександрович, 1990 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Григор’єва Олександра Олександрівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Деркач Валерій Миколайович.
Деркач Наталія Миколаївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Дехтерук Лідія Кирилівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Іващенко Роман Юрійович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Коршун Олег Юрійович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Ляшенко Надія Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Пархоменко Світлана Григорівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.
Романенко Алла Андріївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Салієнко Ігор Леонідович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Серьогіна Тетяна Євгенівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Харченко Євгеній Олександрович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Щербина Віталій Петрович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Щербина Лариса Борисівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Янута Ірина Олегівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 320003
Голова комісії – Черненко Надія Димидівна, 1944 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Заступник голови комісії – Цвілій Віктор Васильович, 1961 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Секретар комісії – Козюра Леся Володимирівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Члени комісії:
Бурдейний Володимир Васильович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Ващенко Любов Олексіївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Дорошенко Михайло Кононович, 1940 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Єлагіна Віра Миколаївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.
Зінченко Валентина Яківна, 1969 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Колісніченко Ірина Олександрівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Лазаренко Анжела Мірчевна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Нитченко Оксана Леонідівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Павленко Юрій Андрійович, 1981 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Романенко Світлана Юріївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Савков Олександр Станіславович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Семенова Тетяна Володимирівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Степанченко Андрій Віталійович, 1979 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Цвілій Тетяна Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Шабат Лариса Володимирівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 320004
Голова комісії – Шевчук Наталія Миколаївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Заступник голови комісії – Кацан Людмила Михайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Секретар комісії – Гайдай Андрій Миколайович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Члени комісії:
Бадун Андрій Олександрович, 1979 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Бібіченко Андрій Володимирович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Василенко Лариса Володимирівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Голиборода Артем Станіславович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Євдокименко Лідія Василівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Корченко Лариса Миколаївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Кушнір Галина Дмитрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Сахарчук Юрій Вікторович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Ставицька Ольга Михайлівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Сушко Альона Олександрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Фурманець Віктор Станіславович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Шкурпат Наталія Олексіївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Ющенко Ольга Валентинівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.

Дільнична виборча комісія № 320005
Голова комісії – Чухрай Вікторія Дмитрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Заступник голови комісії – Солянова Любов Миколаївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Секретар комісії – Харсун Тетяна Сергіївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Члени комісії:
Адаменко Світлана Володимирівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Бондарєв Олександр Михайлович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Грицун Євген Євгенійович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Ісайченко Алла Борисівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Корнєєв Геннадій Павлович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Деркач Валерій Миколайович.
Косьмина Євгеній Валерійович, 1992 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Лещенко Надія Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Литовка Ольга Олександрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Марченко Раїса Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Рябоконь Валентина Леонідівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.
Сахно Едуард Валерійович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Ставицький Юрій Володимирович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Шарій Олександр Володимирович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Янута Тетяна Олегівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Яременко Ольга Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 320006
Голова комісії – Цись Тетяна Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Заступник голови комісії – Сіроштан Ружена Борисівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Секретар комісії – Язовий Ігор Володимирович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Члени комісії:
Білінчук Тетяна Василівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Залога Катерина Володимирівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Кривобок Анатолій Григорович, 1939 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Кузьменко Тетяна Сергіївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Лук’яненко Юрій Леонідович, 1966 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Мартишко Катерина Кузьміна, 1956 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Міщенко Василь Анатолійович, 1961 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.
Мушенок Олена Олександрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Рогалевський Андрій Станіславович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Суржа Олександра Романівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Худолій Тетяна Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Шевченко Катерина Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Ярошенко Сергій Григорович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.

Дільнична виборча комісія № 320007
Голова комісії – Потапенко Аліна Олександрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Заступник голови комісії – Ковальчук Валентина Миколаївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Деркач Валерій Миколайович.
Секретар комісії – Бабич Сніжана Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Члени комісії:
Бородавка Віталій Сергійович, 1992 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Ващенко Іван Іванович, 1947 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Гречкосій Світлана Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Заброцька Алла Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Зонь Людмила Валеріївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Кузьминова Лариса Валеріївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Ліпський Руслан Вікторович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Охрімович Оксана Валентинівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Пінчук Галина Богданівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Потапович Святослав Казимирович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Чижов Михайло Олександрович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Юшкова Ірина Леонідівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Ячменьова Валентина Федорівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.

Дільнична виборча комісія № 320008
Голова комісії – Крячок Олександр Миколайович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Заступник голови комісії – Чирва Сергій Андрійович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Секретар комісії – Страшук Віктор Васильович, 1947 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Члени комісії:
Білоус Сергій Володимирович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Гришко Валерій Сергійович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Гришко Віталій Сергійович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Долиніна Світлана Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Єрмакова Людмила Григорівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Зозуля Руслан Олексійович, 1994 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Козинок Олександр Леонідович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Пічка Василь Миронович, 1954 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Пріхнич Ганна Дмитрівна, 1941 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Трикоз Світлана Петрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Хоха Алла Григорівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Царук Сергій Олександрович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Ярмак Людмила Степанівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.

Дільнична виборча комісія № 320009
Голова комісії – Юрченко Олександ Володимирович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Заступник голови комісії – Харахондя Діана Борисівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Кудряшов Владислав Едуардович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Члени комісії:
Антипенко Віта Валеріївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Герасимчук Наталія Григорівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Дядюра Марія Яківна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Кравцов Віктор Геннадійович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Крусь Ганна Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Михняк Тетяна Григорівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Осадчий Богдан Валерійович, 1992 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Покотило Алла Петрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Протасова Тетяна Петрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Сафон Тетяна Володимирівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Старовойт Любов Леонідівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Старченко Наталія Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Харахондя Валентина Володимирівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.

Дільнична виборча комісія № 320010
Голова комісії – Тарасов Валерій Олексійович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Заступник голови комісії – Негода Олександраіванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.
Секретар комісії – Щербина Людмила Володимирівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Члени комісії:
Боровко Ніна Олександрівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Карпенко Наталія Вікторівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Кузюк Іван Павлович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Маркович Любов Михайлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Маркович Юрій Федорович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Москаленко Євгенія Володимирівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Петруша Тетяна Володимирівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Спека Валентина Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Старун Валентина Михайлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Шляга Віта Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Щавльов Ернест Юрійович, 1982 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 320011
Голова комісії – Пісоцька Євгенія Вікторівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.
Заступник голови комісії – Щербина Володимир Панасович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Секретар комісії – Кириленко Микола Миколайович, 1963 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Члени комісії:
Агієнко Тамара Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Божко Святослав Володимирович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Калініченко Віра Петрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Кошевой Олег Андрійович, 1983 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Макаренко Алла Семенівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Назаренко Катерина Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Пащенко Олена Сергіївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Різник Світлана Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Рудь Зоя Григорівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Савченко Володимир Миколайович, 1981 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Тищенко Володимир Вікторович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Тищенко Олександр Вікторович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Щербина Євгеній Володимирович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.

Дільнична виборча комісія № 320012
Голова комісії – Шовть Юлія Юріївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Заступник голови комісії – Завгородній Володимир Володимирович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Секретар комісії – Нероба Оксана Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Члени комісії:
Артюх Олена Володимирівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Глазков Дмитро Юрійович, 1984 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Горбатюк Андрій Юрійович, 1993 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Забірко Белла Анатоліївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Івченко Наталія Володимирівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Деркач Валерій Миколайович.
Колодяжний Іван Миколайович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Лазебник Людмила Дмитрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Сахон Галина Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Стась Наталія Володимирівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Троценко Єлизавета Сергіївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Цапок Ніна Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Дільнична виборча комісія № 320013
Голова комісії – Семеняка Інна Володимирівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Заступник голови комісії – Трубій Віталій Сергійович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Секретар комісії – Береза Катерина Олександрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Члени комісії:
Жиляк Лариса Іванівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Іващенко Ігор Васильович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Карпенко Олена Олегівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Ковтун Валентина Петрівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Куценко Сергій Володимирович, 1973 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Марчук Віталій Андрійович, 1995 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Матвієнко Галина Миколаївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Павлієнко Віктор Миколайович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Пчолкіна Лідія Йосипівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Рамазанова Надія Рамазанівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Тищенко Олена Адамівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Харченко Інесса Григорівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.
Яценко Тетяна Юхимівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.

Дільнична виборча комісія № 320014
Голова комісії – Самусенко Сергій Валентинович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Заступник голови комісії – Кондратовець Марія Петрівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Секретар комісії – Фещенко Наталія Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Члени комісії:
Вілянська Антоніна Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Вілянський Петро Павлович, 1967 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Восколович Ганна Григорівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Восколович Юлія Станіславівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Зубенко Валерій Анатолійович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Левітіна Леся Михайлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Марченко Олексій Петрович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Деркач Валерій Миколайович.
Мриглод Богдан Петрович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Піскальова Наталія Сергіївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Рабчевська Ніна Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Семененко Андрій Вікторович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Сухаренко Олександр Михайлович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Ющенко Катерина Олексіївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.

Дільнична виборча комісія № 320015
Голова комісії – Шаган Валентина Іванівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Заступник голови комісії – Зубарєва Ірина Єгорівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Секретар комісії – Гисар Іван Сергійович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Члени комісії:
Грій Лідія Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Корж Юрій Петрович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Корнійчук Давид Джалібулівич, 1985 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Куца Ірина Вікторівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Лазоренко Антоніна Володимирівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Ляшенко Тетяна Леонідівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Марчук Володимир Сергійович, 1994 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Петренко Юрій Миколайович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Проценко Тетяна Леонідівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Русан Юрій Олександрович, 1989 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Тарасов Олег В’ячеславович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Філіппенко Світлана Павлівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Якименко Ірина Євгенівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 320016
Голова комісії – Баліцький Андрій Леонідович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Заступник голови комісії – Дем’ян Діана Віталіївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Секретар комісії – Опанасенко Ірина Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Члени комісії:
Галущенко Володимир Васильович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Дорошенко Галина Михайлівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Дудник Людмила Сергіївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Журба Вадим Миколайович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Костенко Володимир Місакович, 1994 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Руденко Людмила Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Сайчук Дмитро Миколайович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Самчук Катерина Сергіївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Сахно Микола Васильович, 1963 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Трохимець Вікторія Володимирівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Хорошев Андрій Сергійович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Яценко Віра Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Яценко Микола Олексійович, 1952 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Дільнична виборча комісія № 320017
Голова комісії – Спектор Наталія Олександрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Заступник голови комісії – Чеснок Василь Миколайович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Секретар комісії – Григор’єв Андрій Іванович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Члени комісії:
Бабич Світлана Олександрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Каткаленко Олег Іванович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Коваленко Леся Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Колісніченко Костянтин Миколайович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Комар Олена Станіславівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Куц Софія Місаківна, 1993 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Лаврієнко Іван Васильович, 1986 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Лепеха Віктор Миколайович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Партика Євген Миколайович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Пастушенко Ніна Андріївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Фастовець Тетяна Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Царик Оксана Антонівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Цись Галина Петрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.

Дільнична виборча комісія № 320018
Голова комісії – Шайда Олександр Олександрович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Заступник голови комісії – Кучеренко Роман Валентинович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Секретар комісії – Гаращенко Тамара Володимирівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Члени комісії:
Атаманчук Сергій Вікторович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Вовк Лариса Володимирівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Керсаненко Сергій Валерійович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Коваленко Ольга Сергіївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Осадчий Олександр Володимирович, 1996 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Сахно Сергій Федорович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Чугай Людмила Леонідівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Чугай Світлана Федорівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Шостак Віктор Микитович, 1968 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Юр Микола Григорович, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.
Юр Оксана Миколаївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 320019
Голова комісії – Філіпська Надія Цезарівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Заступник голови комісії – Балабіна Анна Вячеславівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Секретар комісії – Парубець Оксана Володимирівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Артюх Оксана Олександрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Білоног Катерина Олександрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Залога Андрій Володимирович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Ілляш Микола Олексійович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Костан Наталія Григорівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Кривенко Віталій Миколайович, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Лисенко Анатолій Іванович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Лисенко Володимир Федорович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Нестеренко Наталія Іллівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Паначук Юлія Петрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Синиця Олег Михайлович, 1974 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.
Смірнов Вячеслав Вікторович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Швець Ірина Сергіївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Шматок Надія Миколаївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Юхименко Вікторія Вікторівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.

Дільнична виборча комісія № 320020
Голова комісії – Касьянов Олександр Валерійович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Заступник голови комісії – Вергасова Ольга Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Секретар комісії – Івасенко Олександр Васильович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Члени комісії:
Костецький Сергій Борисович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Лисенко Сергій Юрійович, 1985 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Марко Віталій Федорович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Марко Тамара Федорівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Мураренко Юрій Олександрович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Ругаль Олег Ігорович, 1995 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Сайківська Наталія Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Стріла Руслан Миколайович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Тополь Анжеліка Вячеславівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Тополь Станіслав Михайлович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Трохимець Ігор Станіславович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Філь Ірина Олексіївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Шевчук Наталія Григорівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Дільнична виборча комісія № 320021
Голова комісії – Петухова Тетяна Петрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Заступник голови комісії – Франчук Віталій Васильович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Секретар комісії – Яковенко Катерина Григорівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Члени комісії:
Боб Микола Іванович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Бобиляк Володимир Романович, 1965 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Ващенко Ярослав Станіславович, 1995 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Гаркавенко Степанія Степанівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Кисіль Дмитро Володимирович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Крамаренко Володимир Васильович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Морозько Ігор Миколайович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Піскальова Валентина Євгеніївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Щербатко Олексій Анатолійович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Щербина Марина Леонідівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Щербина Сергій Віталійович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.

Дільнична виборча комісія № 320022
Голова комісії – Козаченко Роман Борисович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Заступник голови комісії – Якименко Марина Віталіївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Коломієць Олег Анатолійович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Члени комісії:
Бурячок Артем Олександрович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Кисіль Борис Іванович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Ковальчук Валентина Андріївна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Козаченко Надія Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Мишко Наталія Вікторівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Мірошніченко Руслан Анатолійович, 1992 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Попович Надія Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Селезень Галина Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Скок Валентина Вікторівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Чубатюк Анаіт Овіківна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Шелег Валентин Михайлович, 1995 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 320023
Голова комісії – Пасічнюк Світлана Петрівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Заступник голови комісії – Кулик Лариса Петрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Секретар комісії – Шевчук Наталія Григорівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Члени комісії:
Богдан Людмила Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Боднар Олександра Митрофанівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Деркач Валерій Іванович, 1965 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Кецькало Дмитро Вікторович, 1993 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Кирпенко Світлана Анатоліївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Марценюк Валентина Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Мойсієнко Олександр Миколайович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Деркач Валерій Миколайович.
Перехрест Марія Василівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Савченко Наталія Володимирівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Слівчак Світлана Анатоліївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Стрижеус Людмила Петрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Тищенко Світлана Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Христолюбський Василь Петрович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.

Дільнична виборча комісія № 320024
Голова комісії – Чугай Олександр Анатолійович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Заступник голови комісії – Ходаківська Тетяна Степанівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Секретар комісії – Мудрак Валентина Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Члени комісії:
Бондаренко Василь Григорович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Васькова Ольга Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Гуженюк Микола Васильович, 1950 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.
Діденко Віктор Григорович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Лапа Оксана Миколаївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Лісовська Вікторія Іванівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Маруженко Володимир Володимирович, 1987 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Мусієць Віталій Вікторович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Мусієць Павло Вікторович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Смоловик Ігор Анатолійович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Сугак Наталія Миколаївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Тищенко Любов Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Черенько Світлана Вікторівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 320025
Голова комісії – Лазько Валентина Михайлівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Заступник голови комісії – Ковальова Ганна Єгорівна, 1938 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Секретар комісії – Шилан Зінаїда Олексіївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Члени комісії:
Беленок Тетяна Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Коваленко Ганна Кузьмівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Коваленко Софія Миколаївна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Куранда Сергій Михайлович, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Кучерина Галина Григорівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Лисенко Юрій Миколайович, 1951 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Маруженко Марія Іванівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Рогова Любов Дмитрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Стельмах Андрій Миколайович, 1991 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Степанець Оксана Олексіївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Удодов Вячеслав Олександрович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Удодова Ніна Іванівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Шустрова Світлана Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.

Дільнична виборча комісія № 320026
Голова комісії – Ляшенко Ольга Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Заступник голови комісії – Купрієнко Катерина Сергіївна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Секретар комісії – Вірич Антоніна Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Члени комісії:
Живиця Максим Геннадійович, 1987 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заруцька Валентина Олександрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Кайтанюк Ірина Михайлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Кухар Володимир Григорович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Маховська Людмила Дмитрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Мудра Вероніка Олександрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Нікітіна Лариса Анатоліївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Сергієнко Тетяна Борисівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Сікорський Ярослав Вячеславович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Фещук Петро Васильович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Шайко Артем Володимирович, 1996 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Шиміна Галина Анатоліївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Шиміна Євген Валерійович, 1992 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Дільнична виборча комісія № 320027
Голова комісії – Костик Сюзанна Грачовна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Заступник голови комісії – Лахно Любов Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Секретар комісії – Сухенко Андрій Степанович, 1976 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Бородавка Олександр Миколайович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Кордун Вікторія Вікторівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Лавриненко Сергій Іванович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Лепета Юрій Миколайович, 1990 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Литвин Світлана Валеріївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Марченко Світлана Михайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.
Романенко Микола Федорович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Томак Наталія Семенівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Тоноян Діана Грачівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Цвілій Наталія Володимирівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Чепурна Любов Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.

Дільнична виборча комісія № 320028
Голова комісії – Цись Антон Іванович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Заступник голови комісії – Костенко Юрій Степанович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Секретар комісії – Язловецька Галина Андріївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Члени комісії:
Буркало Лідія Василівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Бутько Тетяна Костянтинівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Лотишова Діана Віталіївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Немцева Ольга Петрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Постолюк Вадим Олександрович, 1989 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Субботін Сергій Олегович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Цятківська Ніна Олександрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Чуйко Надія Григорівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Шалуненко Оксана Станіславівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Школяренко Ольга Михайлівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Ященко Олена Степанівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 320029
Голова комісії – Козирєв Сергій Олегович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Заступник голови комісії – Антипенко Богдан Станіславович, 1996 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Шпак Юрій Володимирович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Члени комісії:
Бевза Олена Сергіївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Литвин Микола Васильович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Литвин Юлія Юріївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Макаренко Ольга Миколаївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Поліщук Тетяна Володимирівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Семенець Тетяна Вікторівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Сидоренко Тетяна Андріївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Тимченко Тетяна Сергіївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Ткаченко Олександр Миколайович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Цимбал Володимир Михайлович, 1963 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Шпак Володимир Іванович, 1972 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Шпак Світлана Вікторівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Ярмак Любов Григорівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.

Дільнична виборча комісія № 320030
Голова комісії – Коломієць Олексій Григорович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Заступник голови комісії – Єпіфанцева Тетяна Миколаївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Секретар комісії – Гапич Анатолій Олександрович, 1987 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Божко Алла Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Карнаух Наталія Михайлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Карпуленко Максим Сергійович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Коломієць Наталія Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Лазько Наталія Панасівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Орлова Надія Григорівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Пушня Валерій Віталійович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Симоненко Олексій Ігорович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Сліпуха Лілія Володимирівна, 1936 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Трипольська Віра Олексіївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Черкавська Людмила Федорівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Яткевич Ірина Олександрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Яткевич Олександр Леонтійович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.

Дільнична виборча комісія № 320031
Голова комісії – Бичок Тетяна Вікторівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Заступник голови комісії – Сябрук Галина Трохимівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Секретар комісії – Кочерга Тамара Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Члени комісії:
Дорошенко Руслан Миколайович, 1974 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Закомірний Олександр Григорович, 1965 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Кисіль Василина Григорівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Косюхно Олексій Борисович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Лисенко Юлія Сергіївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Лупаїна Іван Григорович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Матюкін Ігор Вікторович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Пашанов Юрій Олексійович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Савчук Юлія Володимирівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Самулік Ірина Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Тиха Марія Панасівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Шелест Тетяна Михайлівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Ярієв Асіман Фархад Огли, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.

Дільнична виборча комісія № 320032
Голова комісії – Мисліборський Богдан Дмитрович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Заступник голови комісії – Матюха Наталія Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Секретар комісії – Свірідов Олександр Олександрович, 1983 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Базик Валерій Анатолійович, 1984 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Бондаренко Катерина Володимирівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Косюхно Жанін-Паскаль Йосипівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Лепеха Тетяна Вікторівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Масліборська Наталка Йосипівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Мусієць Любов Миколаївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Тимошицька Олена Степанівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Томченко Ігор Михайлович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Фещенко Оксана Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Харченко Олена Володимирівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Чулкова Інна Валер’янівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.

Дільнична виборча комісія № 320033
Голова комісії – Йора Наталія Михайлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Опанасенко Валентина Миколаївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Секретар комісії – Вовжинець Тетяна Сергіївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Батюк Любов Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Гамова Галина Вікторівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Громова Оксана Сергіївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Закомірний Олександр Володимирович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Зінченко Микола Миколайович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Кулинич Дмитро Віталійович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Кулинич Тетяна Володимирівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Кучерявенко Світлана Михайлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Скорина Іван Миколайович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Снігір Катерина Аднріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Тимошицький Михайло Петрович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Хицюк Олена Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Чихман Марія Петрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.

Дільнична виборча комісія № 320034
Голова комісії – Матушко Марина Павлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Пироженко Валентина Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Вітюк Марія Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Члени комісії:
Божко Максим Олександрович, 1996 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Іщенко Світлана Григорівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Коломієць Лідія Макарівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Кравченко Світлана Олексіївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
М’якота Юрій Михайлович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
П’янтківський Ігор Григорович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Снісаренко Вадим Андрійович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Талалай Віктор Федорович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Талалай Інна Вікторівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Федан Станіслав Григорович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Чміль Петро Якович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 320035
Голова комісії – Хороби Любов Іванівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Заступник голови комісії – Колодій Марія Миколаївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Секретар комісії – Красуля Людмила Миколаївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Члени комісії:
Боброва Тетяна Петрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Євтушенко Наталія Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Жила Тетяна Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Лозко Максим Васильович, 1990 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Лук’яненко Микола Панасович, 1937 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Петя Тетяна Михайлівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Пилипюк Валентина Володимирівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Ребченко Юрій Миколайович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Скорина Іван Іванович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Сорока Сергій Іванович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Чміль Наталія Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 320036
Голова комісії – Фінік Артем Вікторович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Заступник голови комісії – Савчук Марина Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Секретар комісії – Клименко Любов Олександрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Члени комісії:
Бруханська Анна Леонідівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Дядечко Леонід Володимирович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Дядечко Сергій Леонідович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Костюк Альона Володимирівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Куриленко Тетяна Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Курмазенко Любов Іванівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Михієнко Василь Васильович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Нечипоренко Тетяна Іванівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Омелюх Микола Васильович, 1989 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Прийма Надія Петрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Сіроштан Тетяна Сергіївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Сметанський Вадим Олександрович, 1990 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Старченко Галина Анатоліївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.

Дільнична виборча комісія № 320226
Голова комісії – Пономарьов Віталій Анатолійович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Заступник голови комісії – Карбовська Дарина Миколаївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Секретар комісії – Бобко Світлана Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Члени комісії:
Богданович Галина Геннадіївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Візерська Неля Петрівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Дудченко Дар’я Володимирівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Ільченко Людмила Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Карбовський Олексій Миколайович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Макушненко Вікторія Вікторівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Мовчан Світлана Анатоліївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Пономаренко Олена Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Романенко Юлія Михайлівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Сеник Олександр Федорович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Сидоренко Людмила Дмитрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Тимко Олена Олександрівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Фара Ніна Петрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Циба Владислав Валерійович, 1993 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Шевченко Раїса Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.

Дільнична виборча комісія № 320227
Голова комісії – Бобко Олексій Сергійович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Заступник голови комісії – Пономаренко Валентина Олексіївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Секретар комісії – Шевченко Марія Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Члени комісії:
Богданович Микола Анатолійович, 1993 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Великий Олег Юрійович, 1990 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Кононенко Сергій Миколайович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Матвєєва Вікторія Вікторівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Надточій Оксана Володимирівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Семеног Микола Сергійович, 1946 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Семеног Ніна Прокопівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Сеник Людмила Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Федоровський Антон Сергійович, 1990 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Хижняк Олеся Юріївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Шихбаєв Фікрєт Мунірович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.

Дільнична виборча комісія № 320228
Голова комісії – Гайдай Василь Петрович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Заступник голови комісії – Ігнатенко Наталія Григорівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Секретар комісії – Вишневська Валентина Миколаївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Члени комісії:
Ахметов Андрій Юрійович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Бобко Світлана Володимирівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Бражевська Тетяна Григорівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Йовенко Віра Григорівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Кирик Клавдія Василівна, 1937 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Новохатська Катерина Миколаїіна, 1993 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Осадчук Юлія Вадимівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Павлюк Юрій Миколайович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Росколій Володимир Михайлович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Теплюк Наталія Федорівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Ткаченко Оксана Петрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Улянченко Людмила Михайлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Хилько Наталія Олександрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Ходос Тетяна Миколаївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Цирковняк Андрій Васильович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.

Дільнична виборча комісія № 320229
Голова комісії – Хронюк Марина Сергіївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Заступник голови комісії – Цибуля Наталія Анатоліївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Секретар комісії – Барсук Тетяна Андріївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Члени комісії:
Гармаш Віталій Анатолійович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Душенко Наталія Вадимівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Єврейнова Єлізавета Олександрівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Лебединець Володимир Петрович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Манько Юлія Андріївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Онушко Максим Юрійович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Пироженко Наталія Борисівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Пономаренко Надія Іванівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Селюк Олена Євгенівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Сліпчук Світлана Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Шевченко Віталій Валентинович, 1990 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 320230
Голова комісії – Касян Наталія Валеріївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Заступник голови комісії – Сивура Андрій Володимирович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Секретар комісії – Хитрий Михайло Володимирович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Члени комісії:
Белько Світлана Олександрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Давиденко Лариса Петрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Дяченко Галина Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Зарва Любов Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Козаченко Людмила Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Крук Євгеній Миколайович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Лінкевич Леся Анатоліївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Нищенко Людмила Анатолійовна, 1966 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Рибко Олег Олександрович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Сидоренко Вікторія Леонідівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Столяр Ірина Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Теплюк Наталія Володимирівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Терлюк Тетяна Володимирівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Третяк Галина Михайлівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Хитра Тетяна Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.

Дільнична виборча комісія № 320231
Голова комісії – Красновид Наталя Леонідівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Заступник голови комісії – Перенос Валентина Миколаївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Секретар комісії – Бучак Лариса Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Члени комісії:
Дяченко Віктор Володимирович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Зарва Олексій Олегович, 1996 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Кажан Галина Володимирівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Колесник Ігор Анатолійович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Макарчук Марія Сидорівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Масенко Надія Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Нишенко Марія Іванівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Онашко Юрій Васильович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Романенко Сергій Олександрович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Сафаров Павло Ігорович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Селюк Катерина Михайлівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Столярчук Олег Олегович, 1995 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.
Теплюк Олександр Миколайович, 1983 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Хрещенюк Володимир Анатолійович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Шита Наталія Романівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.

Дільнична виборча комісія № 320232
Голова комісії – Региновецька Світлана Броніславівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Заступник голови комісії – Листопад Надія Михайлівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Комуністична партія України.
Секретар комісії – Шимків Василь Ярославович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Члени комісії:
Будова Наталія Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Воробей Олег Минович, 1967 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Касян Ніна Миколаївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Крук Владислав Євгенович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Ламберг Лідія Анатоліївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Ломакін Валерій Васильович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Макарчук Антоніна Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Ніколаєнко Ілля Олександрович, 1948 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Савко Ганна Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Семиног Світлана Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Семко Валентина Анатоліївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Сукало Людмила Миколаївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Теплюк Катерина Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Третяк Тетяна Андріївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Хитра Ганна Володимирівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Дільнична виборча комісія № 320233
Голова комісії – Репетій Андрій Володимирович, 1973 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Заступник голови комісії – Орєхова Любов Георгіївна, 1941 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Секретар комісії – Коржова Ніла Володимирівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Члени комісії:
Винокуров Геннадій Іванович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Євдоченко Валентина Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Каліка Людмила Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Ковальчук Віталій Валерійович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Корнієнко Любов Володимирівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Кучеревська Ніна Петрівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Михайлов Олександр Іванович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Нишенко Андрій Вікторович, 1990 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Нишенко Роман Миколайович, 1987 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Онашко Василь Васильович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Рубанка Людмила Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Селюк Олег Валерійович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Теплюк Михайло Володимирович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Шита Антоніна Костянтинівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Юхта Валентина Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.

Дільнична виборча комісія № 320234
Голова комісії – Литвиненко Валентина Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Заступник голови комісії – Прудкий Григорій Михайлович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Секретар комісії – Козлова Любов Петрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Члени комісії:
Аджапашвілі Тенгіз Семенович, 1988 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Блощаневич Алла Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Візерський Олександр Анатолійович, 1987 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заєць Валерій Іванович, 1946 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Іваницька Галина Володимирівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Ковальова Валентина Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Козленко Ігор Миколайович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Назаренко Валентина Миколаївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Прохоренко Валентина Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Резнік Василь Михайлович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Сарбаш Станіслав Олексійович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Севрук Владислав Олександрович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Федоряк Олександр Анатолійович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Хан Євген Вікторович, 1987 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Хома Інна Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Дільнична виборча комісія № 320235
Голова комісії – Жовтуха Олена Валеріївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Заступник голови комісії – Федоренко Інна Григорівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Секретар комісії – Рябоконь Сергій Володимирович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Члени комісії:
Антонюк Євген Васильович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Горєва Вікторія Олександрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Думенко Анатолій Миколайович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Дунаєвський Вячеслав Леонідович, 1983 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Жовтуха Альона Станіславівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Клімова Любов Володимирівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Ковбасинська Світлана Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Логвиненко Олег Володимирович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Логвиненко Ольга Сергіївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Мельник Вікторія Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Сорочук Наталія Василівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Терентьєва Інна Сергіївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Ткачук Олена Сергіївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.

Дільнична виборча комісія № 320236
Голова комісії – Дуднік Тетяна Андріївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Заступник голови комісії – Новіков Володимир Валерійович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Секретар комісії – Терещук Юрій Дмитрович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Члени комісії:
Антонюк Олександр Васильович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Болобан Сергій Олександрович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Головко Наталія Олександрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Губенко Вадим Володимирович, 1977 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Захарченко Сергій Володимирович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Золотнюк Ірина Володимирівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Іванова Ілона Олегівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Кролау Валентина Петрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Прищепа Валентина Петрівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Сироватка Владислав Іванович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Смирна Світлана Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Стасюк Валентина Петрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Фелоненко Роман Юрійович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.

Дільнична виборча комісія № 320237
Голова комісії – Опанасенко Людмила Борисівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Заступник голови комісії – Половко Любов Миколаївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Секретар комісії – Федоренко В’ячеслав В’ячеславович, 1992 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Члени комісії:
Булавка Микола Іванович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Картова Людмила Олександрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Коляденко Сергій Миколайович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Луста Сергій Олександрович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Марущак Людмила Григорівна, 1930 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Нечипоренко Віталій Петрович, 1990 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Позняк Антоніна Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Скидан Наталія Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Федоренко Людмила Борисівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Хоменко Валерій Володимирович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Чубовський Андрій Миколайович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 320238
Голова комісії – Коноваленко Катерина Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Заступник голови комісії – Дубик Ірина Володимирівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Паромська Тетяна Олексіївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Члени комісії:
Бойко Геннадій Анатолійович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Вакуленко Світлана Олександрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Журавель Олександр Олександрович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Колодич Іван Васильович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Кононеко Ніна Михайлівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Коханевич Олена Михайлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Крижанівська Людмила Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Музика Олена Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Савін Сергій Вікторович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Савченко Олексій Олександрович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Стороженко Любов Григорівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Хан Олександр Олександрович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Шевчук Марина Михайлівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.

Дільнична виборча комісія № 320239
Голова комісії – Дарага Ольга Анатоліївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Заступник голови комісії – Давиденко Наталія Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Секретар комісії – Бабич Тетяна Омелянівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Члени комісії:
Борисполець Ірина Миколаївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Герасименко Тетяна Василівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Горля Наталія Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Домінюк Зінаїда Андріївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Могильницька Ірина Володимірівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Сергачов В’ячеслав Миколайович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Таран Іван Михайлович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Федоренко Світлана Олександрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Філіпчич Антоніна Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Хомичко Оксана Анатоліїівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Цюкало Любов Федорівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.

Дільнична виборча комісія № 320240
Голова комісії – Нестерова Ганна Миколаївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Заступник голови комісії – Хомич Іван Степанович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Секретар комісії – Маріуц Валерій Григорович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Члени комісії:
Балан Микола Олександрович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Баушко Надія Михайлівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Крамар Юрій Борисович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Матейко Тетяна Вікентіївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Натока Антоніна Зіновіївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Сидоренко Олександр Григорович, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Стельмах Сергій Сергійович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Філіпчич Михайло Анатолійович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Шевченко Лідія Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Шевчук Інна Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Якуба Віктор Вікторович, 1987 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Дільнична виборча комісія № 320241
Голова комісії – Сапіга Оксана Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Кугенко Оксана Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Секретар комісії – Кугенко Віктор Васильович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Члени комісії:
Гончаров Дмитро Віталійович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Котляр Алла Петрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Кушка Людмила Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Літвінова Лариса Володимирівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Павленко Ольга Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Тишкевич Андрій Володимирович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Ткаліч Тетяна Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Толочко Василь Григорович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Чорнобай Руслан Олександрович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Шевчук Борис Сидорович, 1937 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Шірпал Олександр Олексійович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.

Дільнична виборча комісія № 320242
Голова комісії – Шульга Олеся Олександрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Заступник голови комісії – Лахно Юлія Іванівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Секретар комісії – Хохлова Нінель Петрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Члени комісії:
Андрух Світлана Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Завойська Валентина Іванівна, 1938 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Зоря Олег Юрійович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Кухаренко Ірина Ігорівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Лавров Олександр Олегович, 1983 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Лисенко Ганна Олексіївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Лисенко Наталія Вікторівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Максименко Галина Олексіївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Рубанка Анастасія Сергіївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Рудас Юрій Ілліч, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Татленко Надія Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Холод Тетяна Анатоліївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Щербак Оксана Вікторівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Дільнична виборча комісія № 320243
Голова комісії – Животенюк Юрій Іванович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Заступник голови комісії – Ященко Василь Григорович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Секретар комісії – Пашко Володимир Панасович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Члени комісії:
Вертебний Артем Олександрович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Каранда Сергій Петрович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Кондратенко Лариса Володимирівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Костенко Віктор Сергійович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Куріленко Тетяна Георгіївна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Надточій Ігор Олегович, 1940 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Стельмах Ганна Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Тиванюк Оксана Юріївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Топіха Олена Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Федоровська Анна Анатоліївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Федоровська Марія Анатоліївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Щиголь Олександр Олександрович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Ященко Олена Феліксівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 320244
Голова комісії – Ярош Віра Дмитрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Заступник голови комісії – Хмара Дмитро Вікторович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Секретар комісії – Ткаченко Валентина Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Члени комісії:
Атабаєва Анна Володимирівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Бондаренко Тетяна Володимирівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Карсим Леся Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Книш Станіслав Степанович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Коваль Ольга Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Некрашевич Любов Петрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Опанасенко Микола Володимирович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Попович Леонід Савович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Попович Олена Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Сабуняк Олег Петрович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Суботовський Олександр Володимирович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Суботовський Юрій Володимирович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Чарторийська Надія Сергіївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Щиголь Ніна Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Якуша Галина Вікторівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.

Дільнична виборча комісія № 320245
Голова комісії – Родзевич Андрій Ігорович, 1986 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Заступник голови комісії – Юрах Микола Григорович, 1941 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Секретар комісії – Матюха Євгеній Васильович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Члени комісії:
Азатханян Надія Рантіківна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Бєлова Валентина Миколаївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Гірьова Олена Михайлівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Климчук Наталія Володимирівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Кучеревська Антоніна Степанівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Музика Ігор Вікторович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Осіпова Антоніна Василівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Пастушенко Оксана Миколаївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Петренкова Олена Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Ралєва Тетяна Пенчева, 1963 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Скорий Михайло Андрійович, 1944 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Ткаченко Віктор Вікторович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Толченнікова Людмила Федорівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Черкасов Володимир Іванович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Шевченко Володимир Якович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 320246
Голова комісії – Шулімов Олександр Сергійович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Заступник голови комісії – Львова Тетяна Володимирівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Секретар комісії – Троценко Денис Юрійович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Члени комісії:
Афоніна Раїса Олексіївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Бойчук Іван Богданович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Корнієнко Валентина Геннадіївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Марченко Людмила Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Мироненко Катерина Миколаївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Мовчан Оксана Петрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Пиндюра Тетяна Володимирівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Сидоренко Світлана Леонідівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Сингаєвська Олександра Вікторівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Тарасенко Андрій Петрович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Товстоног Віра Семенівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Топчій Лідія Володимирівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Яворська Ірина Федорівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Яворський Ігор Валерійович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Ящук Леся Федорівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.

Дільнична виборча комісія № 320247
Голова комісії – Кононова Валентина Сергіївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Терлюк Віталій Степанович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Секретар комісії – Логвиненко Лариса Валеріївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Борисполець Любов Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Кириленко Світлана Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Корнєєв Віктор Ігорович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Логвиненко Володимир Васильович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Лось Марина Володимирівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Ночнік Володимир Михайлович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Пирогов Сергій Євгенович, 1985 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Самсоненко Людмила Григорівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Хижняк Світлана Петрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Чернєй Денис Анатолійович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Чуняк Оксана Анатоліївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Шкавро Ганна Олексіївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Шулькевич Наталія Петрівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.

Дільнична виборча комісія № 320248
Голова комісії – Білецький Артур Віталійович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Заступник голови комісії – Терещук Людмила Юріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Секретар комісії – Кобилянська Інна Вячеславівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Члени комісії:
Гречихо Ігор Генріхович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Дмитренко Олександр Сергійович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Дубовий Павло Віталійович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Кириленко Галина Олександрівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Козаченко Надія Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Мазуренко Юрій Володимирович, 1972 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Пилипенко Віта Володимирівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Підмогильна Наталія Григорівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Савченко Ірина Андріївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Семиног Анатолій Григорович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Тищенко Лілія Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Хоменець Олена Олександрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Хоменко Михайло Опанасович, 1937 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Шляхова Анна Володимирівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Шульга Наталія Степанівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.

Дільнична виборча комісія № 320249
Голова комісії – Іванюк Ірина Євгеніївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Заступник голови комісії – Коченко Людмила Михайлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Секретар комісії – Приймак Ніна Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Члени комісії:
Василенко Інна Валеріївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Василенко Людмила Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Денисенко Тетяна Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Дяченко Олександр Іванович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Кореневич Максим Володимирович, 1985 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Коченко Галина Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Куделя Антоніна Сергіївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Пінчук Сергій Анатолійович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Самойленко Катерина Миколаївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Сюрменко Ольга Валентинівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Титаренко Лариса Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Хоменець Галина Петрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Шведюк Марія Павлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Шевчук Зінаїда Федотівна, 1941 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Ярема Людмила Анатоліївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 320250
Голова комісії – Пічкур Дмитро Леонідович, 1991 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Заступник голови комісії – Прима Андрій Олегович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Секретар комісії – Ничик Ольга Никипорівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Бондаренко Володимир Володимирович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Гермаш Людмила Володимирівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Євтушенко Андрій Олексійович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Карпенко Наталія Борисівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Карпенко Тарас Григорович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Ковалець Наталія Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Марисенко Тетяна Петрівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Мирончук Петро Вікторович, 1983 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Нестерова Людмила Володимирівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Турчин Ігор Миколайович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Чиняк Роман Вікторович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.

Дільнична виборча комісія № 320253
Голова комісії – Колесник Оксана Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Заступник голови комісії – Фень Сергій Олегович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Секретар комісії – Чуняк Інна Петрінва, 1977 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.
Члени комісії:
Безносько Лілія Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Бурковська Олена Броніславівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Жерибор Ірина Валентинівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Зінченко Юрій Миколайович, 1967 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Клименко Віра Олексіївна, 1942 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Корнійко Оксана Михайлівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Красюк Неля Анатоліївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Літовченко Світлана Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Нішенко Валентина Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Порхун Лідія Олексіївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Прудка Світлана Петрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Рубан Антоніна Леонідівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Тетерук Оксана Анатоліївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.

Дільнична виборча комісія № 320254
Голова комісії – Хаврич Євген Григорович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Заступник голови комісії – Гаєвська Лілія Борисівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Секретар комісії – Ладан Олександр Миколайович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Члени комісії:
Дяченко Галина Дмитрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Зінченко Олександр Вікторович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Колесник Євгеній Васильович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Кононенко Катерина Миколаївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Куценко Михайло Олександрович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Листопад Оксана Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Матвієнко Наталія Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Павленко Галина Григорівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Рогач Оксана Петрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Рубан Максим Леонідович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Рябець Тетяна Олександрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Хромець Наталія Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Чупріна Галина Юріївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Шафаренко Тарас Іванович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Якубовська Ілона Сергіївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.

Дільнична виборча комісія № 320255
Голова комісії – Шинкаренко Сергій Борисович, 1996 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Космінський Юрій Миколайович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Секретар комісії – Новохацька Галина Афанасіївна, 1940 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Бабич Олег Миколайович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Бринза Юрій Васильович, 1974 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Корнійченко Оксана Григорівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Куімова Наталія Аркадіївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Марков Олексій Юрійович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Оніс Сергій Миколайович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Соболь Любов Петрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Стригун Сергій Вікторович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Товстенко Денис Андрійович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Чапала Євгеній Сергійович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Шалабай В’ячеслав Олександрович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.

Дільнична виборча комісія № 320256
Голова комісії – Гарбуза Ольга Григорівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Луцюк Олег Васильович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Секретар комісії – Пархоменко Ольга Григорівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Члени комісії:
Бугаєнко Володимир Миколайович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Довгодько Людмила Юріївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Карелін Леонід Харитонович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Климась Надія Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Кожушко Валентина Борисівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Кожушко Ганна Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Мороз Людмила Вікторівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Нікітін Віталій Анатолійович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Рокша Євдокія Євлампієвна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Саган Валерій Миколайович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Синільник Галина Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Толочко Людмила Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Улещенко Людмила Борисівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.

Дільнична виборча комісія № 320257
Голова комісії – Матвієнко Світлана Олександрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Лебединець Тетяна Володимирівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Щур Юлія Михайлівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Члени комісії:
Богдан Надія Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Кизюк Дмитро Олександрович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Коробова Валентина Прокопівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Кошарний Юрій Васильович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Куріпко Федір Павлович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Несіна Ганна Віталіївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Солодкий Артем Олександрович, 1987 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.
Стрелкова Тетяна Олександрівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Трохименко Інна Миколаївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Хоменко Петро Григорович, 1946 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Шибіка Ніна Петрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Шило Оксана Леонідівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Юрченко Олександр Сергійович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.

Дільнична виборча комісія № 320258
Голова комісії – Скіданов Артем Петрович, 1990 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Бригинець Галина Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Секретар комісії – Пез Ірина Вікторівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Дуля Ольга Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Кіц Лідія Дмитрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Корендюк Валентина Миколаївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Костенко Надія Михайлівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Куліш Олександр Володимирович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Петренко Галина Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Савченко Наталія Юріївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Слюсар Марія Михайлівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Стражник Світлана Сергіївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Шевченко Людмила Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Шита Наталія Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.

Дільнична виборча комісія № 320259
Голова комісії – Мироненко Михайло Васильович, 1988 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Лукашук Олександр Леонідович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Секретар комісії – Стойчан Катерина Андріївна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Авер’янова Марина Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Бєланова Юлія Володимирівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Корендюк Катерина Павлівна, 1938 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Лошкарьова Тетяна Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Могиленко Олександр Вікторович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Пархоменко Олексій Іванович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Салко Тетяна Юріївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Сватко Юлія Миколаївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Шеметенко Оксана Сергіївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Шеметенко Сергій Миколайович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Шовкун Ганна Іванівна, 1937 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 320260
Голова комісії – Гребенюк Олексій Валерійович, 1988 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Лейба Валентина Олексіївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Секретар комісії – Нікітенко Володимир Тимофійович, 1950 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Гончарова Оксана Вікторівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Кухаренко Лілія Олексіївна, 1945 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Лейба Олександр Олександрович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Лобода Алла Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Лях Наталія Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Мельниченко Наталія Федосіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Нестеренко Наталія Миколаївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Пляцек Інна Петрівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Рукіна Валентина Адольфівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Стеценко Юзеф Ничипорович, 1945 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Терещенко Василь Миколайович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Шевченко Олександр Павлович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Яроцька Оксана Анатоліївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.

Дільнична виборча комісія № 320261
Голова комісії – Худолій Світлана Володимирівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Онищенко Леся Петрівна, 1938 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Олар Наталія Олександрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Бігун Тамара Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Карпенко Оксана Володимирівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Кошева Світлана Пилипівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Лизогуб Ганна Григорівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Марфутко Валентина Володимирівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Неділько Михайло Олександрович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Пікож Володимир Михайлович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Пікулик Галина Олексіївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Сущенко Вікторія Ігорівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Туренок Сергій Степанович, 1961 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Юрченко Наталія Віталіївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.

Дільнична виборча комісія № 320262
Голова комісії – Корецький Максим Миколайович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Заступник голови комісії – Стефанишина Валентина Юріївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Холявко Олександр Сергійович, 1992 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Волосянка Марія Степанівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Димчук Лідія Сергіївна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Карпенко Лариса Станіславівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Касян Віта Володимирівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Касян Станіслав Володимирович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Корольов Валерій Миколайович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Лях Юлія Володимирівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Охман Ігор Леонідович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Сидоренко Юлія Валентинівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Солод Валентина Володимирівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Строкач Анастасія Володимирівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Топіха Григорій Микитович, 1948 року народження, суб’єкт подання – Комуністична партія України.
Хан Інна Олександрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Холявко Любов Андріївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Цукренко Роман Валентинович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.

Дільнична виборча комісія № 320263
Голова комісії – Платов Олексій Валентинович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Заступник голови комісії – Маковський Віктор Анатолійович, 1958 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Бугаєнко Марія Романівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Бойко Олександра Олексіївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Гринько Галина Миколаївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Денисюк Тетяна Павлівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Ємець Марія Миколаївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Іванова Ніна Сільвестрівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Кривобок Павло Вікторович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Негода Оксана Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Ничипоренко Марія Іванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Остапенко Тетяна Леонідівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Сенченко Любов Василівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Сугоняк Олена Павлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Тихненко Станіслав Михайлович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Уляновська Світлана Володимирівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Шитий Олексій Іванович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Комуністична партія України.
Шишко Віталій Олександрович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.

Дільнична виборча комісія № 320264
Голова комісії – Носацька Олена Анатоліївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Філатова Олена Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Секретар комісії – Шита Тетяна Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Члени комісії:
Бендик Леся Володимирівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Кондратенко Володимир Андрійович, 1937 року народження, суб’єкт подання – Деркач Валерій Миколайович.
Манилюк Наталія Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Манилюк Руслан Миколайович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Миронець Олександр Володимирович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Пацієнко Ольга Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Писаренко Ганна Григорівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Семенюк Тетяна Анатоліївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Слюсар Олена Петрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Спілок Неля Сергіївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Странска Ісея Володимирівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Таран Микола Гаврилович, 1941 року народження, суб’єкт подання – Комуністична партія України.
Труба Ольга Дмитрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 320265
Голова комісії – Сизов Анатолій Валерійович, 1970 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Мельнікова Ольга Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Марченко Любов Дмитрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Веркеєва Марія Михайлівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Князєва Ніна Павлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Корнієнко Вячеслав Анатолійович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Круц Олександр Петрович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Лук’янець Ярослав Володимирович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Пустинник Дмитро Васильович, 1986 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Репецький Мирослав Володимирович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Соф’янова Олена Олександрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Урбанська Вікторія Володимирівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Шита Людмила Йосипівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Яшник Світлана Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Дільнична виборча комісія № 320266
Голова комісії – Боровик Олексій Миколайович, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Скочко Вікторія Вікторівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Селезньов Сергій Петрович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Члени комісії:
Галушко Валентина Олексіївна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Каменяр Наталія Сергіївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Кощій Олександр Павлович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Кримець Юрій Андрійович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Ліщинська Тетяна Олександрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Мехед Богдан Васильович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Міненко Віталій Леонідович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Сімакович Аліна Юріївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Скочко Ольга Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Тавлуй Оксана Михайлівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Ткаліч Тетяна Василівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Хорошун Анна Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Хорошун Михайло Іванович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 320267
Голова комісії – Михайловський Дмитро Анатолійович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Заступник голови комісії – Трегуб Наталія Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Секретар комісії – Стогній Ольга Олексіївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Богут Віталій Васильович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Власюк Любов Євгенівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Герасименко Наталія Василівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Камінська Вікторія Ігорівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Ковшун Валентина Анатоліївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Козловська Любов Миколаївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Науменко Майя Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Руденко Олександр Сергійович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Самченко Марина Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Сирник Євгеній Анатолійович, 1987 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Скоробагатько Ганна Пантеліївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Хвостенко Клім Олегович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Хвостицька Софія Миколаївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Чаюн Анжеліка Володимирівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Шевчук Леонід Володимирович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.

Дільнична виборча комісія № 320268
Голова комісії – Вешта Артем Миколайович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Заступник голови комісії – Безжон Тетяна Степанівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Коваленко Олександр Анатолійович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Члени комісії:
Вірич Світлана Петрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Зінь Оксана Романівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Калінкін Павло Павлович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Коломієць Юлія Петрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Мосс Світлана Федорівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
М’ялик Віктор Ничипорович, 1979 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Соловей Ольга Володимирівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Тарасюк Валерій Олександрович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Телендій Тетяна Мойсеївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Федченко Михайло Миколайович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Хамбір Ольга Миколаївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Шаповал Наталія Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Юрченко Григорій Мусійович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Дільнична виборча комісія № 320269
Голова комісії – Тітов Валерій Вікторович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Заступник голови комісії – Хитра Антоніна Павлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Бобрік Владислав Андрійович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Члени комісії:
Бондар Микола Іванович, 1957 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Зінченко Віктор Миколайович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Ковальчук Світлана Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Крижановський Сергій Васильович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Макосій Сергій Олександрович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Петькун Віктор Петрович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Подгузова Зоя Володимирівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Саркісян Світлана Марселівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Скарпецька Любов Федорівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Строкач Віта Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Топіха Катерина Олександрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Шевчук Надія Яківна, 1936 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Щербак Наталія Петрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.

Дільнична виборча комісія № 320270
Голова комісії – Пшенична Наталія Григорівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Заступник голови комісії – Христинченко Олексій Васильович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Секретар комісії – Зайцева Леся Вікторівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Влезько Микола Іванович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Злуніцина Алла Юріївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Косарчук Олександр Сергійович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Кравченко Олександр Олександрович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Кучерук Лілія Володимирівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Лабунська Світлана Петрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Матвієнко Наталія Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Міщенко Світлана Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Остапець Марія Петрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Полішко Юлія Євгеніївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Семко Володимир Станіславович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Синякова Анна Олександрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Федулов Олексій Олексійович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 320271
Голова комісії – Степанюк Сергій Васильович, 1980 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Чайка Анна Михайлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Секретар комісії – Драч Антоніна Сергіївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Безпалий Юрій Васильович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Зайцева Олена Олександрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Запорожець Людмила Миколаївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Лихотинський Олександр Сергійович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Матвієнко Людмила Євгенівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Наливайко Алла Миколаївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Пилипенко Сергій Іванович, 1974 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Пленокосов Віктор Петрович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Сидоряченко Оксана Вікторівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Телендій Тетяна Миколаївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Цимбал Сергій Іванович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Шуляк Ганна Сергіївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Ященко Валентина Яківна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.

Дільнична виборча комісія № 320272
Голова комісії – Єременко Катерина Сергіївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Храмцова Дарія Ігорівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Секретар комісії – Островський Віктор Вікторович, 1996 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Бензик Олена Володимирівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Грунківська Ольга Сергіївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Дубиківська Галина Анатоліївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Кібець Сергій Михайлович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Ковальчук Тетяна Леонідівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Левчук Володимир Ігорович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Пантась Наталія Володимирівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Пантась Ольга Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Сизоненко Володимир Федорович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Соловар Олексій Миколайович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Сугоняко Марина Олександрівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Турчина Ніна Яківна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Шваб Олександр Борисович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 320276
Голова комісії – Тарасюк Анатолій Павлович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Заступник голови комісії – Конончук Вячеслав Васильович, 1986 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Сімакович Любов Володимирівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Члени комісії:
Бедловська Оксана Андріївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Горля Оксана Володимирівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Діхтярук Тетяна Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Ємельянов Олександр Миколайович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Кришин Оксана Андріївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Куценко Марія Іванівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Многолєт Наталія Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Пирковська Марія Петрівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Радіч Євгеній Валерійович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Солонець Костянтин Миколайович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Хорошун Вікторія Михайлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Шваб Сергій Петрович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Яременко Тарас Валерійович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.

Дільнична виборча комісія № 320277
Голова комісії – Гузій Надія Миколаївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Гарачук Оксана Федорівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Накалюжна Марина Юріївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Бережной Олег Вікторович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Кіт Людмила Валентинівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Коровай Ірина Віталіївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Кузьмін Олександр Михайлович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Лукаш Григорій Петрович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Обіух Надія Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Прудкий Олег Петрович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Скулова Олена Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Тарасюк Ірина Миколаївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Тарасюк Олександр Анатолійович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Ханіна Марія Миколаївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Хвостик Валентина Зіновіївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Шугаєв Анатолій Дмитрович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.

Дільнична виборча комісія № 321086
Голова комісії – Лось Василь Олексійович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Заступник голови комісії – Слєпченко Михайло Васильович, 1950 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Секретар комісії – Пархоменко Ніна Миколаївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Члени комісії:
Богданець Олександр Іванович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Дузь Любов Яківна, 1952 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Іванов Олександр Миколайович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Іванова Катерина Іванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Ковальова Галина Федорівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Кузьменко Дмитро Олегович, 1995 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Лобач Ірина Олександрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Матюха Вадим Петрович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Охріменко Тамара Миколаївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Павленко Людмила Володимирівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Попсуй Наталія Григорівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Романько Андрій Вікторович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Сторож Наталія Михайлівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Хвостенко Олександр Вікторович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Хлонь Аліна Григорівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.

Дільнична виборча комісія № 321087
Голова комісії – Індовська Тетяна Олександрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Заступник голови комісії – Ілляш Світлана Володимирівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Дмитренко Уляна Миколаївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Члени комісії:
Величко Надія Юріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Желудкова Надія Михайлівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Камінський Василь Васильович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Лещенко Ольга Володимирівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Ніколаєнкотарас Андрійович, 1996 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Савченко Назар Володимирович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Хмеловський Євген Петрович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Ховайба Алла Олексіївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Ходоренко Валентина Олександрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Цибенок Юлія Олександрівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Шпоть Олександр Миколайович, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Щанкін Геннадій Іванович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Яценко Світлана Володимирівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.

Дільнична виборча комісія № 321088
Голова комісії – Каганець Вадим Анатолійович, 1980 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Лось Володимир Вікторович, 1945 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Секретар комісії – Сорочинська Наталія Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Члени комісії:
Брус Алла Валеріївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Дмитренко Ірина Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Дмитренко Леся Віталіївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Жеребко Тетяна Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Кольга Наталія Олегівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Крайчинський Олександр Броніславович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Мнацаканян Тигран Едвардович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Нипорка Ольга Вікторівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Святецький Олександр Володимирович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Чернюк Олег Сергійович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Деркач Валерій Миколайович.
Шевчук Ігор Олегович, 1977 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Шевчук Надія Михайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Шпоть Наталія Анатоліївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 321089
Голова комісії – Волошина Олена Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Заступник голови комісії – Рекеда Антоніна Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Секретар комісії – Слободянюк Лілія Петрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Члени комісії:
Зезенько Раїса Вікторівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Ільєва Марина Олександрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Коломієць Лариса Андріївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Кулеша Неля Миколаївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Кураскін Ольга Вікторівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Молода Валентина Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Рак Ніна Миколаївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Соловйова Тетяна Федорівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Соцька Тетяна Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Франковський Артем Андрійович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Хруль Руслан Федорович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Чорний Сергій Михайлович, 1978 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Шевчук Дмитро Дмитрович, 1957 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 321090
Голова комісії – Худяков Андрій Олександрович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Заступник голови комісії – Жулькіна Тетяна Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Секретар комісії – Безносько Ольга Федорівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Вегера Петро Григорович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Головко Ігор Валерійович, 1972 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Ковалівська Олеся Миколаївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Крамаренко Людмила Миколаївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Кулеша Михайло Миколайович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Мишура Яніна Сергіївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Пащенко Юлія Сергіївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Прокоф’єв Костянтин Олегович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Сарнацька Тетяна Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Свічколап Ольга Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Сулима Дар’я Семенівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Товкун Сергій Сергійович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Шевченко Людмила Петрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.

Дільнична виборча комісія № 321091
Голова комісії – Шошіс Наталія Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Заступник голови комісії – Пархоменко Олена Юріївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Секретар комісії – Мироненко Валентина Миколаївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Члени комісії:
Білоус Роман Станіславович, 1990 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Василишина Анна Дмитрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Євтушенко Валерія Валеріївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Комарчук Олександр Володимирович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Крусь Наталія Володимирівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Кучер Лариса Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Лялька Світлана Михайлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Назаренко Ніна Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Семеляк Марія Олександрівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Сєргєєв Вячеслав Володимирович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Тиндикевич Анатолій Леонідович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Шенгелія Любов Миколаївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Яценко Марина Олександрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 321092
Голова комісії – Подолянюк Наталія Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Корнієнко Валентина Євгенівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Секретар комісії – Колобова Тетяна Володимирівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Члени комісії:
Бондарчук Катерина Степанівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Воробей Марина Іванівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Ілляш Тетяна Петрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Ландар Микола Миколайович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Деркач Валерій Миколайович.
Лобунець Олег Васильович, 1993 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Савчук Олена Борисівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Сапак Раїса Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Харченко Наталія Михайлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Хіміч Сергій Анатолійович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Шалига Олена Андріївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Шпаченко Сергій Миколайович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.

Дільнична виборча комісія № 321093
Голова комісії – Тесленко Ольга Володимирівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Заступник голови комісії – Рождественська Наталія Валентинівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Секретар комісії – Комарова Тамара Степанівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Члени комісії:
Бичок Тетяна Сергіївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Білецька Світлана Володимирівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Гресько Олексій Олексійович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Дмитренко Людмила Петрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Дмитренко Олександр Григорович, 1974 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Євтушенко Іванна Валеріївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Корженко Тетяна Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Крамаренко Оксана Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Опольська Надія Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Пацюк Наталія Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Сивак Наталія Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Собченко Інна Володимирівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Хвостенко Наталія Григорівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Чорна Катерина Вікторівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Шаповал Оксана Олександрівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.

Дільнична виборча комісія № 321094
Голова комісії – Опанасенко Альона Миколаївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Заступник голови комісії – Чумак Олена Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Секретар комісії – Литвин Віктор Володимирович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Деркач Валерій Миколайович.
Члени комісії:
Богатир В’ячеслав Леонідович, 1976 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Братко Олег Юрійович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Донець Світлана Яківна, 1948 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Кісілюк Юлія Борисівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Коваленко Євгенія Юріївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Кузнєцова Тетяна Петрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Мартенко Олена Анатоліївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Пилипенко Світлана Степанівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Світко Світлана Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Семененко Сергій Іванович, 1985 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Соловейкін Леонід Борисович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Тімофєєва Ніна Іванівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Трушина Наталія Олександрівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Цапей Ірина Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Шевченко Ольга Вікторівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.

Дільнична виборча комісія № 321095
Голова комісії – Руденко Тамара Євгенівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Заступник голови комісії – Костюченко Сніжана Анатоліївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Секретар комісії – Куниця Олександр Васильович, 1987 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Бондаренко Любов Олександрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Гаркуша Олена Анатоліївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Глушак Вікторія Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Ільєнко Жанна Борисівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Кирда Рімма Ашиківна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Коломієць Олександр Васильович, 1968 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Костенко Галина Анатолівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Кузьменко Юрій Олександрович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Розовик Мар’яна Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Соловейкіна Марія Леонідівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Улізько Ірина Анатоліївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Фощан Микола Петрович, 1935 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Шинкарчук Володимир Васильович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Ющук Андрій Олександрович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Яценко Світлана Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.

Дільнична виборча комісія № 321096
Голова комісії – Ейзембрук Микола Васильович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Заступник голови комісії – Скороход Ірина Григорівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Михальчук Микола Анатолійович, 1988 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Бикова Ірина Олексіївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Василишин Сергій Іванович, 1986 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Даниленко Андрій Петрович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Заболотний Віталій Миколайович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Колосок Артем Юрійович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Косолап Валерій Іванович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Котович Олена Петрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Самойленко Марія Михайлівна, 1942 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Сторож Іван Дмитрович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Тарасенко Людмила Євгенівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Телешко Олександр Андрійович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Чугаєва Аруся Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Шрубковський Іван Ігорович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.

Дільнична виборча комісія № 321218
Голова комісії – Яровий Ярослав Олександрович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Заступник голови комісії – Кириліна Людмила Юріївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Секретар комісії – Шутий Олексій Романович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Члени комісії:
Бегека Анатолій Васильович, 1970 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Гордєєва Марія Григорівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Іванюк Галина Петрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Колбасинська Олена Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Кривопалова Олена Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Кульбачна Людмила Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Лопаткін Євгеній Леонідович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Пашинський Олег Олегович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Рижков Юрій Васильович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Скок Сергій Миколайович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Смовж Микола Володимирович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Стрільник Олександр Павлович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Усата Лариса Федорівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Ціріпова Наталія Анатоліївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Шашенок Надія Івнівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.

Дільнична виборча комісія № 321219
Голова комісії – Хрущ Аліна Сергіївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Андрєєв Василь Олександрович.
Заступник голови комісії – Терещенко Ольга Григорівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Секретар комісії – Корж Юлія Володимирівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Члени комісії:
Василенко Катерина Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Вішталюк Ольга Миколаївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Згурська Наталія Григорівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Лепеха Ігор Костянтинович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Лось Надія Григорівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Матюшко Анатолій Борисович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Притула Анастасія Сергіївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Скок Марія Володимирівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Скрипнік Юлія Юріївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Стельмах Наталія Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Терещенко Валентина Павлівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Тручок Петро Вікторович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Хижняк Микола Миколайовмч, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Чагарна Зоя Анатоліївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Шевчук Олена Юріївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 321220
Голова комісії – Іваницька Альона Вікторівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Заступник голови комісії – Шекера Любов Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Андрєєв Василь Олександрович.
Секретар комісії – Хільчук Інна Володимирівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Члени комісії:
Боєцька Зоя Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Говоруха Альона Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Гора Тетяна Іванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Заборунова Юлія Сергіївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Кравчук Лілія Олегівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Миронюк Наталія Сергіївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Павлюк Іван Вікторович, 1992 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Постернак Антон Володимирович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Постернак Наталія Сергіївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Рачук Олеганатолійовича, 1977 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Солом’янюк Галина Володимирівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Сорокова Анастасія Вадимівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Чепурна Ганна Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Шиян Оксана Миколаївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Яровенко Тетяна Григорівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 321221
Голова комісії – Тананай Світлана Іванівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Заступник голови комісії – Янко Світлана Григорівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Секретар комісії – Платонова Людмила Миколаївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Члени комісії:
Біленко Тетяна Костянтинівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Дятел Тетяна Вікторівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Земченко Віталій Ігорович, 1991 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Кайдан Любов Іванівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Марчук Оксана Петрівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Меньшикова Людмила Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Миколенко Андрій Олександрович, 1972 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Миронець Анастасія Ігорівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Сербін Надія Анатоліївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Скоморох Наталія Володимирівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Форсун Віталій Олександрович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Форсун Марина Юріївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Щиголь Ганна Аркадіївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Яровенко Андрій Михайлович, 1972 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Ясьмо Світлана Володимирівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.

Дільнична виборча комісія № 321222
Голова комісії – Нетреба Аліна Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Заступник голови комісії – Крупина Тетяна Вікторівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Секретар комісії – Мощенко Вікторія Вікторівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Члени комісії:
Берленко Федір Володимирович, 1982 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Гончаренко Ігор Володимирович, 1984 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Ємець Станіслав Іванович, 1971 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Колесник Ольга Віталіївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Пальоха Ігор Васильович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Рижак Андрій Олександрович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Рижак Наталія Григорівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Сокольвак Анжела Володимирівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Степура Тетяна Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Сухініна Анна Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Футернік Володимир Іхільович, 1947 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Чумаченко Іван Петрович, 1954 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Шостенко Андрій Петрович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Щербак Валентина Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Ющенко Олена Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.

Дільнична виборча комісія № 321223
Голова комісії – Пуценкосергій Володимирович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Заступник голови комісії – Сабанадзе Таїса Юріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Секретар комісії – Пилипенко Ольга Юріївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Члени комісії:
Бабич Яна Володимирівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Балабаєв Андрій Іванович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Король Світлана Петрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Кузнєцова Віра Валеріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Мироненко Любов Олександрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Міляєв Артем Олексійович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Московка Людмила Віталіївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Прихітько Валентина Кузьмівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Рубальська Тетяна Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Савчук Ігор Олександрович, 1985 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Солошенко Анатолій Миколайович, 1944 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Сорокін Антон Олександрович, 1983 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Цикалевич Тетяна Анатоліївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Яровенко Оксана Ігорівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Ясько Людмила Володимирівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.

Дільнична виборча комісія № 321224
Голова комісії – Сальнікова Галина Юріївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Заступник голови комісії – Калін Надія Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Секретар комісії – Сергієнко Юлія Олександрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Члени комісії:
Багнюк Наталія Валентинівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Єршов Євгеній Михайлович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Жуковський Микита Олександрович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Зубенко Ніна Михайлівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Камінська Анастасія Вікторівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Киричек Тетяна Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Костюшко Станіслав Володимирович, 1963 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Левченко Валентина Василівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Никифорук Роман Іванович, 1952 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Поштаренко Людмила Володимирівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Сєйдолєтов Русєль Ресульович, 1992 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Утянський Михайло Анатолійович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Харманська Ельвіра Дмитрівна, 1940 року народження, суб’єкт подання – Комуністична партія України.
Цимбалюк Олексій Васильович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Шинкаренко Валентина Юріївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.

Дільнична виборча комісія № 321225
Голова комісії – Кухаренко Наталія Вікторівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Заступник голови комісії – Чихман Дмитро Анатолійович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Секретар комісії – Козаченко Людмила Анатоліївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Андрєєв Василь Олександрович.
Члени комісії:
Анісіна Вікторія Володимирівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Боса Оксана Петрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Гава Олександр Васильович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Дяченко Дмитро Олександрович, 1989 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Іваненко Любов Петрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Кияниця Наталія Володимирівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Кузьменко Тетяна Олександрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Мельничук Тарас Васильович, 1977 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Олійник Юлія Ігорівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Рудіна Світлана Леонідівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Сізарова Інна Борисівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Тінгаєв Євгеній Вячеславович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Чепаченко Ольга Григорівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Чипаченко Володимир Володимирович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Чипаченко Світлана Володимирівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.

Дільнична виборча комісія № 321226
Голова комісії – Багаліка Наталія Михайлівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Заступник голови комісії – Харлан Любов Григорівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Секретар комісії – Орєхова Надія Іванівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Члени комісії:
Аль-Хасан Наталія Михайлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Діденко Івнан Васильович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Єфіменко Людмила Євгеніївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Зуб’юк Павло Юрійович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Колодій Єлизавета Сергіївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Кондя Костянтин Сергійович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Костюшко Леонід Ігорович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Пилявець Дмитро Юрійович, 1984 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Рощук Михайло Васильович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Сачко Людмила Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Семенюг Сергій Володимирович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Топіха Євгеній Миколайович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Філіпчук Наталія Едуардівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Франко Павло Прокопович, 1946 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Чижик Вікторія Вікторівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Андрєєв Василь Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 321227
Голова комісії – Юр Наталія Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Заступник голови комісії – Кулініч Андрій Миколайович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Секретар комісії – Макогон Валентина Леонідівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Члени комісії:
Валєрко Олена Геннадіївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Калашникова Гельнур Газізжанівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Коваль Олена Олексіївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Миронов Владислав Юрійович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Монька Наталія Володимирівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Розуменко Дмитро Миколайович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Рубайло Володимир Валерійович, 1970 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Сидоренко Яна Олексіївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Сич Віра Олександрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Стельмах Сергій Миколайович, 1974 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Сулима Олександр Миколайович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Топіха Віра Андріїївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Федченко Людмила Вікторівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Хутько Маргарита Юріївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Юрченко Оксана Олександрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.

Дільнична виборча комісія № 321228
Голова комісії – Калініченко Вікторія Павлівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Заступник голови комісії – Кучерява Ярослава Олегівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Секретар комісії – Чепурна Марія Дмитрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Члени комісії:
Банько Наталія Григорівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Дрожчана Світлана Вікторівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Другов Олександр Павлович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Земченко Ганна Романівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Коротенко Тетяна Володимирівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Мельничук Ігор Володимирович, 1979 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Міщенко Любов Олександрівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Покрасьон Павло Петрович, 1939 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Пошанова Галина Володимирівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Рискаль Роман Сергійович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Романенко Надія Сергіївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Смердов Дмитро Ігорович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Ус Ярослав Олексійович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Чібісова Любов Станіславівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Чуб Юлія Миколаївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.

Дільнична виборча комісія № 321229
Голова комісії – Крисанова Любов Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Заступник голови комісії – Риба Наталія Миколаївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Секретар комісії – Король Людмила Ільківна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Члени комісії:
Гладишев Андрій Валентинович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Горєва Ірина Володимирівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Захарова Тетянаа Миколаївна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Коваль Сергій Миколайович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Кононов Олександр Олександрович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Малаш Вікторія Анатоліївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Міщенко Аліна Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Островська Валентина Андріївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Присяжнюк Олег Миколайович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Романішина Ольга Олегівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Романова Галина Анатоліївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Ткачевська Олена Олександрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Філіпчук Аліна Вікторівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Хоменко Людмила Вячеславівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Янчук Надія Вадимівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 321230
Голова комісії – Даніч Валентина Олександрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Бочка Марина Олександрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Микал Людмила Петрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Бережко Юлія Миколаївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Дорошенко Любов Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Євтушок Олеся Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Кочнєв Дмитро Юрійович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Кравчук Валентина Василівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Кучерява Галина Олександрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Полякова Ніна Володимирівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Потабенко Тимофій Сергійович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Рубаненко Людмила Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Андрєєв Василь Олександрович.
Рябий Микола Михайлович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Сидоренко Ярослав Юрійович, 1991 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Соболева Олеся Володимирівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Тимощук Володимир Васильович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Філічкін Максим Олександрович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Яремчук Любов Юріївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.

Дільнична виборча комісія № 321231
Голова комісії – Омельянюк Ольга Олексіївна, 1947 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.
Заступник голови комісії – Проданенко Павло Васильович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Секретар комісії – Карпенко Олександр Володимирович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Члени комісії:
Білецька Тетяна Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Бочка Людмила Олександрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Бурлаєнко Валентина Федорівна, 1941 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Гудзь Іван Олександрович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Єременко Ірина Олексіївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Заброцький Павло Михайлович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Кайда Тетяна Сергіївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Козлякова Надія Павлівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Куценко Лідія Дмитрівна, 1944 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Мороз Надія Петрівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Пахолок Ярослава Вадимівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Федорищенко Валентин Сергійович, 1987 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Чихман Анатолій Григорович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Чудновський Сергій Георгійович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Шевченко Валентина Миколаївна, 1945 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 321232
Голова комісії – Поліщук Валентин Анатолійович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Заступник голови комісії – Шпильова Катерина Володимирівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Бєлоусова Людмила Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Члени комісії:
Вінярська Тетяна Йосипівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Гладишева Юлія Володимирівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Дідус Михайло Миколайович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Донець Олена Володимирівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Жайворон Ірина Сергіївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Коновалова Любов Леонідівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Красильнікова Тетяна Валеріївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Ніколаєнко Андрій Михайлович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Руссков Максим Миколайович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Сас Дмитро Олександрович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Татарінов Юрій Миколайович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Чайка Олександр Олексійович, 1980 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Чвань Владислав Олександрович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Черних Леся Володимирівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Андрєєв Василь Олександрович.
Чужа Ксенія Вікторівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 321233
Голова комісії – Чипаченко Ірина Олексіївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Заступник голови комісії – Молотков Вадим Валентинович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Секретар комісії – Божук Людмила Петрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Бігіч Андрій Миколайович, 1978 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Відоменко Олена Володимирівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Калініченко Тетяна Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Кваша Микола Іванович, 1954 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Костенко Олена Валеріївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Кравченко Наталія Миколаївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Лапікова Анастасія Леонідівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Негода Галина Василівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Росовський Юрій Миколайович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Татаринова Надія Петрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Ткач Альбіна Анатоліївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Ткачова Тамара Миколіївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Чередник Роман Павлович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Шаповалова Катерина Олександрівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Швець Ірина Ігорівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.

Дільнична виборча комісія № 321234
Голова комісії – Черікова Наталія Юріївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Шевченко Валентина Дмитрівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Секретар комісії – Волеватенко Галина Андріївна, 1949 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Бойченко Олена Андріївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Дорохова Людмила Анатоліївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Кочнєва Валентина Леонідівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Кузнєцова Анна Сергіївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Лепеха Тетяна Тарасівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Лігатор Ігор Сергійович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Мілютенко Олена Петрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Андрєєв Василь Олександрович.
Петренко Оксана Борисівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Рогозовець Євгенія Юріївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Росовська Наталія Анатоліївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Тумачок Дмитро Михайлович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Тумачок Марина Олегівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Чередник Лариса Миколаївна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Швидкий Володимир Олександрович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Шита Олександра Анатоліївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.

Дільнична виборча комісія № 321235
Голова комісії – Проява Людмила Олександрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Заступник голови комісії – Чередниченко Надія Йосипівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Секретар комісії – Івченко Раїса Григорівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Члени комісії:
Афанасьєв Юрій Олексійович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Басок Ірина Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Дуля Світлана Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Зайцева Марія Йосипівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Іщенко Аліна Сергіївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Корсун Євгенія Василівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Матвійчук Вадим Петрович, 1989 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Мехед Лариса Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Негода Іван Олександрович, 1947 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Орленко Наталя Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Рубайло Алла Володимирівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Соломін Юрій Андрійович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Султанової Тамари Емурбеківни, 1989 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Цебрій Віталій Олегович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Чинін Дмитро Сергійович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.

Дільнична виборча комісія № 321236
Голова комісії – Бацьонга Ганна Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Заступник голови комісії – Кругляк Анна Олегівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Стельмах Андрій Валерійович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Члени комісії:
Валюшко Ольга Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Васьківський Віталій Станіславович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Голівець Валентина Володимирівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Гулівець Вєроніка Олександрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Дудко Наталія Леонідівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Комат Ольга Миколаївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Левицька Рита Тимофіївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Меркотун Дарина Валеріївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Андрєєв Василь Олександрович.
Отрошко Ксенія Петрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Слуцька Наталія Іванівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Комуністична партія України.
Травкіна Світлана Аркадіївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Хмельницький Олександр Іванович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Челмакіна Оксана Сергіївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Швець Тетяна Костянтинівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Шеверун Владислав Миколайович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 321237
Голова комісії – Шеверун Алла Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Заступник голови комісії – Дуднік Віта Геннадіївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Продай Роман Ігоревич, 1993 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Члени комісії:
Білан Ольга Вікторівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Демченко Катерина Олегівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Жуковська Олена Костянтинівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Івченко Олександр Сергійович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Коротка Наталія Григорівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Кравчук Сергій Васильович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Кривонос Валентина Владиславівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Андрєєв Василь Олександрович.
Міщенко Алла Вікторівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Опанащенко Марія Миронівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.
Підгорний Олександр Степанович, 1946 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Рубайло Марина Володимирівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Слісаренко Лідія Петрівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Травкіна Яна Анатоліївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Турійов Роман Анатолійович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Федорова Анастасія Олександрівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.

Дільнична виборча комісія № 321238
Голова комісії – Федюков Роман Сергійович, 1994 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Хоменко Ольги Миколаївни, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Секретар комісії – Кваша Сергій Миколайович, 1980 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Боцюн Микола Онискович, 1945 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Дятел Людмила Григорівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Андрєєв Василь Олександрович.
Карпенко Юлія Сергіївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Лазаренко Валентина Володимирівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Линок Павло Володимирович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Малицька Наталія Олександрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Павлик Людмила Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Передерій Вячеслав Васильович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Підгорна Емма Рафіківна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Пособчук Аліна Валеріївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Ридзель Леся Володимирівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Савченко Вадим Юрійович, 1969 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Соловей Євгеній Олегович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Ткачук Микола Георгійович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Чиж Анна Володимирівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.

Дільнична виборча комісія № 321239
Голова комісії – Германчук Наталія Володимирівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Заступник голови комісії – Артемчук Валентина Олександрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Секретар комісії – Сорока Олена Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Члени комісії:
Гриб Надія Миколаївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Добривечір Володимир Вікторович, 1994 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Коваленко Тетяна Володимирівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Андрєєв Василь Олександрович.
Коваленко Юлія Анатоліївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Колісник Наталія Володимирівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Кузнецов Олексій Васильович, 1955 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Лавута Тетяна Григорівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Підгорний Сергій Олександрович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Полковніченко Світлана Павлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Пучкунов Михайло Анатолійович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Степанюк Віктор Степанович, 1961 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Федоренко Віта Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Францкевич Ольга Павлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Францкевич Павло Анатолійович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Ходченко Оксана Віталіївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.

Дільнична виборча комісія № 321240
Голова комісії – Койкова Ірина Родіонівна, 1931 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Чулкова Тетяна Андріївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Секретар комісії – Трикашний Віталій Володимирович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Члени комісії:
Бачинська Тетяна Михайлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Булах Катерина Олегівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Донець Олександр Дмитрович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Єрема Катерина Сергіївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Качор Тарас Володимирович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Коваль Микола Григорович, 1957 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Козодой Людмила Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Мілявічюс Олена Михайлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Пастернак Дмитро Васильович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Потійчук Тетяна Володимиріва, 1991 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Рухницька Анна Олегівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Слижук Тетяна Анатоліївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Харенко Людмила Миколаївна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Чередник Ірина Юріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Чорненький Аркадій Петрович, 1994 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Дільнична виборча комісія № 321241
Голова комісії – Цегельна Олена Борисівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Заступник голови комісії – Савчук Леся Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Секретар комісії – Турчин Людмила Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Члени комісії:
Базир Світлана Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Дахнюк Євгеній Олександрович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Дюденко Катерина Олексіївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Євіч Надія Миколаївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Зелінська Галина Олександрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Клочко Людмила Андріївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Конопліцька Надія Олексіївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Коровкіна Вікторія Вікторівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Левченко Вікторія Віталіївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Ненько Юрій Михайлович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Панченко Світлана Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Рухницька Оксана Володимирівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Черкасова Валентина Петрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Шанюк Галина Василівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Шкуніда Мирослава Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 321242
Голова комісії – Джунківська Олена Дмитрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Заступник голови комісії – Коротун Олена Анатоліївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Секретар комісії – Хилько Ніна Григорівна, 1945 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Члени комісії:
Бугайчук Антін Миколайович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Єрошкевич Олена Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Задорожна Анна Валеріївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Іскра Тетяна Вікторівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Козаченко Оксана Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Косяк Ганна Антонівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Лученко Галина Дмитрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Нєфьодов Сергій Іванович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Рогулько Лариса Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Сервінська Людмила Анатоліївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Силко Світлана Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Фомін Олег Олегович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Хільчук Надія Борисівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Цикало Тарас Дмитрович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Ювженко Олена Володимирівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 321243
Голова комісії – Гаура Наталія Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Улановський Олександр Олександрович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Секретар комісії – Стадник Лариса Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Члени комісії:
Булас Ірина Петрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Андрєєв Василь Олександрович.
Дяченколюдмила Володимирівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Зеленський Михайло Володимирович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Зозуля Максим Миколайович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Кравченко Володимир Володимирович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Кутенко Юрій Миколайович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Лазаренко Марина Олександрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Ломакіна Валентина Федорівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Михайленко Віктор Васильович, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Плігіна Пелагія Олександрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Сидорко Ольга Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Ступак Олександр Олегович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Тропотяга Ганна Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Чередник Павло Васильович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Чесановський Андрій Володимирович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.

Дільнична виборча комісія № 321244
Голова комісії – Руденко Олена Іванівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Швець Елеонора Олексіївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Секретар комісії – Нестеренко Микола Павлович, 1967 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Члени комісії:
Бондар Галина Федорівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Григораш Володимир Петрович, 1948 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Дмитренко Наталія Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Іваненко Людмила Володимирівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Калінчева Дар’я Олександрівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Коломійчук Тетяна Георгіївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Лавриченко Андрій Миколайович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Новак Броніслава Володимирівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Пасюта Денис Іванович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Сапожков Максим Юрійович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Северинчик Ігор Анатолійович, 1973 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Степанюк Ніна Петрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Чепіжна Олена Михайлівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Шелестій Віталій Сергійович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Шкурчак Павло Володимирович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.

Дільнична виборча комісія № 321245
Голова комісії – Сукач Валентина Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Заступник голови комісії – Білошицька Валентина Іванівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Секретар комісії – Карпов Роман Юрійович, 1986 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Духніч Андрій Андрійович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Карапіщенко Михайло Петрович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Кендюх Алла Михайлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Козак Анна Вікторівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Кравчук Людмила Всеволодівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Куделя Оксана Вікторівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Поровчук Лариса Едуардівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Рощіна Ірина Іванівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Саєнок Олексій Олексійович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Семенов Олег Борисович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Сердюк Ганна Олександрівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Ткаченко Тарас Юрійович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Ульянова Надія Володимирівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Ходько Вячеслав Володимирович, 1964 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Щава Тетяна Олександрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.

Дільнична виборча комісія № 321246
Голова комісії – Бабін Михайло Якович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Батюк Катерина Сергіївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Секретар комісії – Таборовський Андрій Васильович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Члени комісії:
Вешта Олена Олександрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Древнюк – Пігас Ганна Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Карпова-Бейаз Марія Володимирівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Корнієнко Ніна Миколаївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Костенко Тетяна Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Куделя Денис Григорович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Лєбєдєв Олександр Олександрович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Маєвська Наталія Анатоліївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Андрєєв Василь Олександрович.
Симоненко Денис Олександрович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Федоренко Любов Назарівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Філіпович Юлія Сергіївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Шевченко Олексій Володимирович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Шимко Юрій Григорович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Щербак Олександр Олександрович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Яценко Олексій Олександрович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.

Дільнична виборча комісія № 321247
Голова комісії – Гальченко Олександр Олександрович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Мальована Анна Павлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Тетерін Олександр Олександрович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Члени комісії:
Бугаєв Максим Михайлович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Гранат Людмила Павлівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Грикіна Юлія Вікторівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Андрєєв Василь Олександрович.
Дейнека Яна Миколаївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Демешок Ольга Миколаївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Косенко Людмила Володимирівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Малюк Альоша Володимирівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Опалинська Марія Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Сокол Ігор Олегович, 1963 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Ткачук Юрій Артемович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Трохимець Тетяна Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Хоменко Людмила Сергіївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Чередник Юрій Павлович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Шевченко Світлана Григорівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Шовкун Ольга Петрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.

Дільнична виборча комісія № 321248
Голова комісії – Свинчук Василь Миколайович, 1967 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Філіпович Сергій Вікторович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Секретар комісії – Коваленко Тамара Павлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Білобловська Олена Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Коваленко Валентина Олександрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Куц Ірина Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Лук’яненко Катерина Михайлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Носар Антон Вадимович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Онофрієнко Микола Федорович, 1945 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Павлюк Оксана Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Палійчук Валентина Ярославівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Полудень Вікторія Миколаївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Самченко Валентин Петрович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Сущенко Руслан Миколайович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Терещенко Галина Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Трохимець Катерина Миколаївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Ходос Олексій Костянтинович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Цьовка Ірина Володимирівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.

Дільнична виборча комісія № 321249
Голова комісії – Бойко Сергій Віталійович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Заступник голови комісії – Шнуренко Дарина Олександрівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Секретар комісії – Страшенко Володимир Васильович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Члени комісії:
Жовклий Сергій Вікторович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Іовенко Наталія Олександрівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Кизим Олена Леонідівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Климчук Євгеній Володимирович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Коваль Тетяна Станіславівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Кононов Вадим Вікторович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Манюта Ніна Олександрівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Павлюк Ірина Юріївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Прохоренко Леонід Якович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Самченко Олена Валентинівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Сваржинська Тетяна Сергіївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Супрунова Світлана Іліївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Цимбал Іван Васильович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Шурмиль Олена Вікторівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Ярмоленко Юлія Анатоліївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 321250
Голова комісії – Рибіцька Людмила Павлівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Семіон Максим Михайлович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Секретар комісії – Позній Сніжана Олександрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Члени комісії:
Батюк Сергій Іванович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Березовська Тетяна Євгенівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Голець Галина Миколаївна, 1945 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Городній Сергій Миколайович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Дем’янцев Євгеній Іванович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Дідок Надія Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Іващенко Світлана Сергіївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Кизим Любов Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Корявий Павло Вікторович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Романова Ольга В’ячеславівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Стромко Микола Григорович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Хаперська Ірина Володимирівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Чайка Оксана Валентинівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Чорней Наталія Віталіївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Яворська Катерина Вікторівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.

Дільнична виборча комісія № 321251
Голова комісії – Гулюкіна Наталія Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Ущапівська Людмила Яківна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Секретар комісії – Рибіцький Станіслав Миколайович, 1937 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Борисенко Анна Юріївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Денисенко Наталія Миколаївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Дудко Юлія Олександрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Зубенко Юрій Володимирович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Каверін Олег Васильович, 1967 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Клименко Віктор Олександрович, 1935 року народження, суб’єкт подання – Комуністична партія України.
Лях Наталія Сергіївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Мельниченко Світлана Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.
Сімутіна Наталія Володимирівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Степченко Тамара Сергіївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Терещук Тетяна Вікторівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Філатова Олена Володимирівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Хілініч Ніна Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Цебоєва Христина Казбеківна, 1993 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Шамсієва Мая Станіславівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 321252
Голова комісії – Горобей Ольга Леонідівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Погребна Мар’яна Вікторівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Алєксєєнко Любов Олександрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Члени комісії:
Волосаєва Алла Віталіївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Грабовська Ніна Леонідівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Журавський Денис Андрійович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Віталій Віталійович.
Замоцна Лариса Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Андрєєв Василь Олександрович.
Коробейнікова Мирослава Вадимівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Кочубей Василь Михайлович, 1966 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Овдієнко Тетяна Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Приблуда Віктор Анатолійович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Самойленко Марія Борисівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Самчик Наталія Володимирівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Чайка Надія Михайлівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Чередник Юлія Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Шевченко Леся Святославівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Яковенко Наталія Вікторівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Яремчук Роман Леонідович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.

Дільнична виборча комісія № 321253
Голова комісії – Олійник Олена Володимирівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Редько Ганна Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Журибеда Дмитро Борисович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Члени комісії:
Болдовкіна Яна Альбертівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Загорулько Олександр Григорович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Комісаренко Ольга Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Косолап Світлана Григорівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Кочубей Олена Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Лях Катерина Леонідівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Малюга Олена Григорівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Охріменко Катерина Олександрівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Приходько Валентина Петрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Стасюк Олександр Андрійович.
Рудчик Уляна Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Савченко Любов Миколаївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Фурманська Ніна Анатоліївна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Шишенко Андрій Володимирович, 1977 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Юсан Вадим Вікторович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Янченко Наталія Семенівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 321254
Голова комісії – Галушко Олена Миколаївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Вербицький Григорій Григорович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Секретар комісії – Юдіна Людмила Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Кисіль Світлана Володимирівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Кравченко Антоніна Миколаївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Кравчук Наталія Віталіївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Кучерява Тамара Іванівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Лісова Леся Григорівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Мартинюк Ніна Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Романенко Ольга Григорівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Савченко Тетяна Борисівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Степанова Надія Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Суярова Олена Андріївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Андрєєв Василь Олександрович.
Таратонкін Микола Миколайович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Чоп Денис Сергійович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Юдін Дмитро Володимирович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Юсан Віктор Миколайович, 1944 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Яценко Олександр Олексійович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.

Дільнична виборча комісія № 321255
Голова комісії – Білокінь Андрій Анатолійович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Галушко Надія Валентинівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Явлах Віктор Миколайович, 1969 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Будова Олена Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Величко Артем Віталійович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Калініч Олександр Григорович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Ковтун Юлія Юріївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Кравченко Сергій Володимирович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.
Кузуб Юлія Анатоліївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Левковець Оксана Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Москаленко Любов Петрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Пашинська Богдана Олегівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Романченко Анна Костянтинівна.
Приходько Дмитро Олександрович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Радченко Павло Опанасович, 1944 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Сеник Валентина Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Шевченко Ольга Петрівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Штепа Алла Анатоліївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Юсан Любовь Іванівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.

Дільнична виборча комісія № 321256
Голова комісії – Руснак Олександр Олександрович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.
Заступник голови комісії – Доник Сергій Володимирович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Болдовкіна Анна Альбертівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Члени комісії:
Головко Віра Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Захарчук Людмила Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Сила Людей”.
Ковтун Ірина Юріївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Корчемна Аліса Юріївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Косолап Леонід Сергійович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кищук Олег Євгенович.
Макодай Роман Борисович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Осадча Ангеліна Ігорівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Семеняка Микола Миколайович.
Панова Анастасія Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Сагатна Олена Леонідівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Дідушко Іван Володимирович.
Сеник Оксана Володимирівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Сідлецький Мирослав Андрійович, 1984 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Сундук Галина Андріївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Андрєєв Василь Олександрович.
Шаповалов Андрій Юрійович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Шиян Олександр Васильович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Наконечний Григорій Прохорович.
Шокун Олеся Анатоліївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.

Дільнична виборча комісія № 321257
Голова комісії – Виноград Ольга Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Данілов Володимир Георгійович, 1938 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Секретар комісії – Федоренко Андрій Сергійович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.
Члени комісії:
Болдовкіна Любов Володимирівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Довголюк Зоя Станіславівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Закренична Тетяна Борисівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Андрєєв Василь Олександрович.
Зубко Надія Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Інтернет партія України”.
Колесник Денис Володимирович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”.
Кононенко Олександр Іванович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Корнєєв Артем Олександрович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Москаленко Олена Олександрівна.
Лазаренко Олена Іванівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Матвійчук Іван Вікторович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Фещун Олександр Валерійович.
Никоненко Володимир Григорович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Озерянський Вадим Анатолійович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Самофал Юлія Володимирівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Трушин Володимир Петрович, 1968 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Худенко Юлія Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Чирка Костянтин Федорович.
Шакун Кирило Володимирович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Крикуненко Олександр Віталійович.

Дільнична виборча комісія № 321258
Голова комісії – Корбан Валентина Петрівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Опалько Роксолана Володимирівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Микал Марія Іванівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Беркут Тамара Ярославівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Різаненко Павло Олександрович.
Дмитрук Вікторія Володимирівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Опозиційний блок”.
Дюденко Володимир Васильович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Швець Вікторія Юріївна.
Журавська Олександра Сергіївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Стельмах Микола Іванович.
Іваненко Володимир Олександрович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Павельєв Дмитро Анатолійович.
Копилова Алла Олександрівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Пінчук Людмила Василівна.
Лисаненко Людмила Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Охріменко Олексій Васильович.
Литвин Катерина Вадимівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Порядін Олександр Сергійович.
Папірна Тетяна Павлівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Коломієць Олег Геннадійович.
Ромашова Ніна Петрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Гоголіна Анна Василівна.
Слюз Сергій Сергійович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.
Ткаліч Світлана Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
Федун Алефтіна Григорівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар
окружної виборчої комісії
Дідескул Ю. М.

Текстовий файл зі складом усіх дільничних виборчих комісій також можна завантажити тут.

Нагадаємо, позачергові вибори до Верховної Ради України відбудуться 26 жовтня. Ознайомитись з повним списком мажоритарних кандидатів у народні депутати в окрузі № 97 можна за цим посиланням.

Фото – Марії Придьми