• Сьогодні: Середа, 29 Березня, 2023

Онлайн-приймальня партії для броварчан!

Січень27/ 2016
avatar
Батьківщина

ВО "Батьківщина" м. Бровари

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Шановні броварчани, раді вам презентувати наш новий сервіс для прийому звернень громадян. Відтепер будь-який мешканець міста має змогу звернутися до ВО «Батьківщина» у більш зручний спосіб: за телефоном або написавши повідомлення прямо на нашу офіційну сторінку у Facebook.

Наша «гаряча лінія» працює щодня крім вихідних з 10:00 до 20:00. Номер для звернень: +38(068) 555 17 55

Наша «офлайн» приймальня, що розташована за адресою вул. М. Лагунової, 10 наразі ремонтується, однак вже сьогодні ми отримуємо масу звернень від броварчан до депутатів «Батьківщини» у міській раді. Аби зробити спілкування наших депутатів з виборцями ще простішим та доступнішим, ми запроваджуємо дану онлайн-приймальню. Ми не обіцяємо відразу вирішити усі проблеми броварчан, однак зробимо все від нас залежне, аби жодне звернення не лишилось без уваги!

Невдовзі офіс «Батьківщини» на Лагуновій також відкриє свої двері: там мешканці міста зможуть отримати в т.ч. фахову юридичну консультацію. Про дату відкриття приймальні на Лагуновій, 10 ми повідомимо на нашій сторінці у Facebook – підписуйтесь на неї та стежте за оновленнями!