• Сьогодні: Вівторок, 7 Лютого, 2023

Перша петиція про облаштування кругового руху набрала необхідну кількість голосів

Червень15/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Навесні цього року на сайті Броварської міської ради запрацював сервіс електронних петицій. Перша петиція про облаштування кругового руху на перехрестях міста набрала необхідні 250 голосів.

Перші електронні звернення мешканців міста почали з’являтись в кінці травня. Одна з них за добу набрала одразу 65 голосів – «Облаштування кругового руху на перехрестях міста», автором якої є мешканка Броварів Олександра Дудар. Вже через 17 днів після її створення, петиція набрала необхідну кількість голосів – 250.

Нагадаємо, що найнебезпечніше перехрестя в Броварах є на розі вулиць Гагаріна та Київської. Там неодноразово трапляються аварії. Так, восени минулого року не розминулись вантажівка та маршрутка. У результаті пасажирський автобус вилетів на 20-30 метрів та перевернувся на бік. Внаслідок аварії постраждало 6 людей.

Як зазначається в Положенні про порядок подання та розгляду електронних петицій, міський голова не пізніше, ніж через три робочі дні після набрання необхідних 250 голосів, направляє її на розгляд найближчого засідання виконкому. За підсумками розгляду електронного звернення, ухвалюється рішення про подальші дії або його направляють на розгляд далі, належним органам: сесії міської ради, міському голові, депутатській комісії, структурному підрозділу виконавчого комітету тощо.

Друга на черзі петиція, яка наразі недобрала ще близько 20 голосів, – «Зупинити будівництво автомийок та АЗС на міському водогоні та повернути місту ці земельні ділянки». Боротьба проти будівництва автомийки навпроти ТРЦ «Термінал» ведеться вже не один рік. Активісти та мешканці міста неодноразово звертали увагу на незаконність цього будівництва.

 • avatar
  Джереми Сантос
  6 років тому

  Нічого не маю проти цієї петиції. Хоча кругове перехрестя можна замінити світлофором по смугах. Але вважаю, що жителі міста повинні мати право не тільки підтримати, але і заперечити петиції, нівелювавши голосом “проти”, чийсь голос “за”

 • avatar
  Max
  6 років тому

  Это перекресток самый опасный, потому что там высокий траффик (2 центральные улицы).
  Но смысла в круговом движении нет – там 4 практически перпендикулярные ветви перекрестка с хорошим обзором.
  Если делать круг – то в час пик возможны тянучки, т.к. сложно будет въехать на круг и выехать тоже(пешеходы), к тому же для пешеходов увеличится уровень опасности, если заменят светофоры просто на пешеходные переходы.
  Достаточно:
  – выделить отдельные полосы (регулируемые светофором) для поворотов налево
  – расширить ул. Гагарина на одну полосу для поворотов направо (от Малокиевской до Киевской)
  – убрать разрыв двойной сплошной по ул. Гагарина (для выезда/въезд) на Малокиевскую
  – настроить светофоры

  • avatar
   Джереми Сантос
   6 років тому

   Согласен. А почему бы для пешеходов не сделать подземный переход? Геологические условия не позволяют?