• Сьогодні: Середа, 5 Жовтня, 2022

Потреба броварських шкіл і садків у миючих засобах профінансована на 23%

Квітень28/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Миючі засоби, закуплені за кошти міського бюджету, надійдуть в заклади освіти вже 4 травня, обіцяють в управлінні освіти. У той же час їх вистачить на декілька місяців, прогнозують активісти і освітяни; для того, аби батьки не здавали більше кошти на миючі, потрібне дофінансування з бюджету.

26 квітня на черговому засіданні Громадської ради при управлінні освіти голова ГР Ігор Романенко виступив з пропозицією інформувати батьків про закупівлю миючих засобів та ремонті роботи за рахунок бюджету в закладах освіти.

Справа в тому, що батьки спантеличені. Броварські депутати рішенням, прийнятим на сесії міськради, виділили кошти з бюджету на миючі засоби для закладів освіти на 2016 рік. З Нового року вже пройшло 4 місяці, а батьки все продовжують здавати кошти: ніхто не розуміє, що відбувається, і пояснень не отримує. На минулому засіданні Громадської ради вже піднімали це питання. Чиновники тоді посилалися на тривалість процесу закупівлі та укладання договорів з постачальниками і не називали точної дати надходження в навчальні заклади миючих засобів.

“Давайте розвісимо на дверях шкіл та садочків оголошення: стільки-то закуплено миючих, стільки-то буде зроблено ремонтних робіт в закладі, – каже Ігор Романенко, – щоб батьки були належним чином поінформовані”.

4 травня вже буде роздано миючі засоби в закладах освіти”, – відповідає Оксана Мельник, начальниця управління освіти. – А ваші побажання щодо оголошень ми передамо завідуючим садками та директорам шкіл”.

В управлінні освіти також зазначають, що виділені кошти (близько 500 тис грн) покривають лише 23% від потреби броварських дитячих навчальних закладів, тому чиновники будуть звертатися до депутатів з пропозицією дофінансувати закупівлю миючих засобів. На минулому засіданні ГР присутні прогнозували, що закуплених миючих вистачить на 2-3 місяці, і якщо депутати не виділять кошти, на миючі засоби гроші продовжать збирати з батьків.