• Сьогодні: Четвер, 7 Липня, 2022

Таємниці місцевих виборів-2010 розкрито: опубліковано архів документів ТВК

Вересень14/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Вчора депутат Броварської міської ради, а нині кандидат у народні депутати України Павло Різаненко на своєму персональному сайті оприлюднив увесь архів документів Броварської міської виборчої комісії за час роботи на місцевих виборах у 2010 році.

Зокрема в архіві містяться протоколи 19 засідань броварської ТВК (з 17 вересня по 29 жовтня 2010 року) та тексти 886 рішень, які за час роботи на виборах броварського міського голови та депутатів броварської міської ради ухвалила виборча комісія (з 17 вересня по 4 листопада 2010 року).

Своє рішення оприлюднити ці документи депутат мотивує тим, що нині до складу окружної виборчої комісії на парламентських виборах входить 5 членів ТВК, які “непогано відзначилась” на місцевих виборах в Броварах в 2010 році. “Це дуже цікавий матеріал не тільки для журналістських розслідувань, але й для прокуратури. Бажаю натхнення в роботі журналістам, ентузіастам та працівникам прокуратури. Якщо працівникам прокуратури знадобляться консультації та допомога, то я з радістю прокоментую деякі з рішень та протоколів. А новому складу ОВК я рекомендую звернути увагу на те, що “рукописи не горять” і їх дії будуть роглядатись під пильним оком громадськості та правохоронних органів. Сценарії Обухова або Вишневого у нас в Броварах в 97-му окрузі не пройдуть“, – написав на своїй фейсбук-сторінці Різаненко.

“Маєш право знати” вже найближчим часом планує ретельно проаналізувати опубліковані документи та зробити матеріал про особливості роботи броварської ТВК на місцевих виборах-2010, а також порівняти склад ТВК та ОВК і дати коротке досьє на кожного члена комісії.