• Сьогодні: Середа, 27 Жовтня, 2021

ТОВ “Бровари-Вторма” встановило у школах міста контейнери для роздільного збору сміття

Вересень17/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

ТОВ “Бровари-Вторма” встановило у всіх школах міста контейнери для роздільного збору сміття. У сітку-контейнер пропонується збирати відходи, які підлягають вторинній переробці: папір, пластик, плівку. Звільняти від сміття контейнери будуть по мірі наповнюваності.

konteyneri-dlya-rozdilnogo-zboru-smittya-kozhniy-s-9350-r500x500
60 кг макулатури зберігає одне дерево

Також у цьому році підприємство продовжує проводити у школах уроки з роздільного збору сміття. До кінця 2015-го обіцяють охопити усі молодші класи міста. Нагадаємо, у минулому навчальному році такі уроки вже проводилися для старшокласників. Про шкоду навколишньому середовищу, про друге життя сміття та діяльність підприємства “Бровари-Вторма” школярам розповідала активістка Анна Хмуренко.

Основне завдання таких “уроків” – донести до учнів інформацію про те, що сміття природним шляхом розкладається дуже багато років, а доки розкладається — забруднює ґрунт, води, атмосферу. Чим власне й небезпечні сміттєві звалища. Але не менш важливо, розповідають організатори, поінформувати молодь, що сміття може мати «друге життя», тобто його можна перероблювати і робити корисні речі — майже все, що нас оточує, має потенціал для вторинної переробки. І першим кроком вторинної переробки є роздільний збір відходів — паперові окремо, залишки їжі окремо, скло, пластик, металеві банки тощо.

07D_4890