• Сьогодні: Понеділок, 21 Червня, 2021

Цього року на Київщині збудують 3 школи і 5 садочків. У Броварах – жодного

Лютий11/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Новий дитсадок та гімназію збудують в Бучі, у Борисполі – загальноосвітню школу на 825 учнів та ясла-садок на 115 дітей, у Березані спорудять ясла-садок на 75 місць, ще один дитсадок з’явиться у Білоцерківському районі, а на Обухівщині добудують школу. Про це йдеться у відповіді КОДА на інформаційний запит проекту «Доступ до правди».

Як видно з офіційної відповіді, у Броварах та районі наступного року не планується спорудження жодного освітнього чи дошкільного закладу.

Навчальні_заклади_Київська_області_2

Водночас чиновники повідомили, що за останні пять років Київщині вже було збудовано низку навчальних закладів на загальну суму майже 157 млн. гривень.

Зокрема, у 2010-му завершено будівництво Сухоліського навчально-виховного комплексу у Білоцерківському районі,   школи та дитячого садочку у Бородянському районі, навчально-виховного комплексу та ДНЗ у Таращанському районі. У 2011-му році з’явилася нова школа у Білій Церкві, у 2013-му збудували Путрівську школу у Васильківському районі. А у 2014-му завершили будівництво нового дитячого садочку з яслами в Обухівському районі.

2

У Броварах чи районі за увесь цей час не відкрили жодної нової школи або дитсадка.