• Сьогодні: Четвер, 21 Жовтня, 2021

У Броварах створили координаційну раду учасників АТО

Березень20/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Минулого вівторка, 14 березня, виконавчий комітет Броварської міської ради ухвалив рішення про створення координаційної ради учасників антитерористичної операції. Новоутворення у складі бійців та ветеранів російсько-української війни «із різних таборів» діятиме при виконкомі. Про це стало відомо із оприлюдненого сьогодні тексту рішення.

Як вказано в додатку до документа, до складу нової структури увійшли 25 осіб. Секретарями коордради стали Р. Р. Мартинюк і П. С. Андронов. Серед членів – бійці та ветерани АТО, які належать до різних організацій і середовищ, зокрема: Роман Яцюк (ГО учасників АТО «Рідний край»), Ігор Муратов («Авангард АТО Броварії»), офіційний радник міського голови з питань АТО Станіслав Малець та інші.

Як розповів нашим журналістам військовий комісар Броварів Володимир Ноженко, домовленість про створення такої структури виникла після поділу організацій ветеранів і бійців АТО на табори. Координаційна рада покликана стати своєрідним «центром» між ними.

Метою діяльності координаційної ради є підтримка учасників антитерористичної операції та їхніх сімей у Броварах, налагодження ефективної взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації місцевих ініціатив у підтримці учасників АТО та їхніх сімей, – ідеться в оприлюдненому положенні.

Володимир Ноженко зазначив, що коордрада створена при виконкомі міськради, однак вона нікому не підкоряється, в неї нема голови. Водночас, згідно з положенням, на півроку обирається секретар – він є представником військового комісаріату. Організовує діяльність коордради, підписує її документи та представляє орган саме секретар.