• Сьогодні: Четвер, 1 Червня, 2023

У Броварах власники бордів відмовляються розміщувати рекламу з символікою Блоку Порошенка

Серпень03/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Броварські власники біл-бордів відмовили в розміщенні реклами місцевої газети «Громадський захист Київщини», на якій, зокрема, був присутній логотип партії Блок Петра Порошенка «Солідарність». Про це повідомляє прес-служба народного депутата Павла Різаненка. «Місцеві князьки-регіонали досі є впливовими фігурами на місцях і використовують адмінресурс не гірше ніж в 2012 році», – коментує ситуацію нардеп, обраний до Верховної Ради по 97 округу (Бровари, Броварський район, Баришівський район, Баришівка).

Як сказано у повідомленні прес-служби, при цьому відмовки були досить “кумедні”.

Так, один з операторів зовнішньої реклами послався на те, що: «логотип «STOP корупції» нагадує дорожній знак та можуть виникнути проблеми з ДАЇ». Варто зазначити, що борди з рекламою цієї ініціативи БПП можна зустріти по всій Україні.

Борд_безпечні-stopcorruption- mini

Іншу причину навів директор фірми, яка володіє бордами:

Директор ТОВ «Про медіа» в розмові взагалі зазначив: «Це видання поливає брудом міського голову та наших засновників, тому ми не будемо розміщувати його рекламу». Варто зазначити, що співзасновник цієї рекламної фірми – теща міського голови Ігоря Сапожка (був обраний від Партії регіонів). Сам директор ТОВ «ПроМедіа», Вадим Андрієвський, також депутат міськради.

Коментуючи ситуацію, народний депутат України Павло Різаненко (фракція БПП) зазначив: «Такий підхід свідчить, що Блок Петра Порошенка аж ніяк не «партія влади» в традиційному пострадянському розумінні. Уявіть чи була б можлива така ситуація за часів режиму Януковича? Місцеві князьки-регіонали досі є впливовими фігурами на місцях і використовують адмінресурс не гірше ніж в 2012 році».

  • avatar
    Алексей Почтальон
    8 років тому

    А Ви пробували відірвати свиню від годівниці, коли та їсть і кряхче?))) Але не довго ще залишилось, вибори скоро!