
У парку «Перемога» демонтують незаконне кафе біля ринку
Мешканці багатоповерхівок на вул. Возз’єднання нарешті можуть полегшено зітхнути, а любителі банана-квуасу та шашличку біля туалету - засмутитись. Джерело гучної музики та нічного п’яного галасу, на яке уже давно скаржились броварчани, – кафе «Парк» – нарешті демонтують.
Робітники, які здійснюють демонтаж сумнозвісного кафе, розповідають, що відповідне розпорядження їм дав керівник закладу. Однак самого пана Діксона на місці ми не побачили.
Як ми вже писали, кафе «Парк» майже 2 роки простояло на території центрального міського парку без жодних законних підстав. Ще у 2010 році броварська міська рада не продовжила власнику термін користування землею з формулюванням – «у зв’язку з недоцільністю розміщення павільйону на землях рекреаційного призначення». У травні 2011 року Господарський суд Київської області за позовом міськради наказав примусово звільнити самовільно зайняту земельну ділянку, а через кілька місяців державна виконавча служба відкрила виконавче провадження про знесення самовільно збудованої будівлі кафе «Парк».
Це було у жовтні 2011 року, проте ще у червні 2013 року, коли вийшла наша попередня публікація, кафе безперешкодно працювало та продовжувало створювати чимало незручностей мешканцям довколишніх будиників, які неодноразово скаржились на шум в нічний час та бійки, що нерідко відбувались у закладі. Замість демонтажу закладу міська влада зверталась до міліції та СЕС з проханням “посилити контроль за дотриманням правил тиші в парку «Перемога» та здійснити заміри рівнів шуму від звуковідтворювальноїапаратури в кафе «Парк»”. Працівники Броварського МВ ГУ МВС навіть встановили в даному кафе факт порушення тиші в нічний час доби, про що було складено протокол на гр. Діксона К. К.про адміністративне правопорушення, та провели з ним профілактичну бесіду.
На щастя, нарешті керівництво даного закладу таки змусили виконати рішення суду та демонтувати незаконну споруду. У такий спосіб міський парк було звільнено від недоречного закладу, місцевих жителів - від порушника їхнього спокою, а міську владу та правоохороців - від необхідності імітувати турботу про громадян.