• Сьогодні: Субота, 8 Жовтня, 2022

Як у “День тиші” у Броварах журналісти “Маєш право знати” шукали агітацію

Жовтень25/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Fotor0102514590Сьогодні «День тиші» перед виборами. Цього дня з вулиць мають прибрати всю передвиборчу рекламу кандидатів. Аби перевірити, хто порушує “тишу”, журналісти «Маєш Право Знати» провели рейд  в найбільших мікрорайонах Броварів.

Практично кожен стовп на центральних вулицях міста обклеєний агітацією кандидата в народні депутати від «Опозиціного блоку» Олександара Порядіна. Його агітматеріалів в місті залишилось найбільше.

DSC_0202

На бульварі Незалежності штабісти Порядіна знімали передвиборчу рекламу зі стовпів. Люди були вдягнути в брендові накидки «За порядок» з “галочкою”.

DSC_0235

1 (2)

Поряд з Порядіним броварські стовпи заквітчані поліграфією кандидата від “Батьківщини” Олега Кищука. Також багато агітплакатів кандидата від «Народного Фронту» Миколи Семеняки. Крім того, на дошках оголошень, дверях під’їздів та білбордах анонсується сьогоднішній благодійний турнір та концерт, де Семеняка братиме участь. 

DSC_0199

DSC_0173

DSC_0205

Час від часу на вулицях зустрічаються агітки Василя Андрєєва, Олега Василика та Анатолія Юрченка. Також рідше, але все ж  траплялась поліграфія кандидата від “Радикальної партії Ляшка” Олександра Фещуна та кандидата від «Блоку Петра Порошенка» Павла Різаненка.

DSC_0228

1 (1)
Видно, що плакати кріпили якісним клеєм

DSC_0250

DSC_0256

Як щойно стало відомо від міського голови Ігоря Сапожка, виборчий штаб одного з кандидатів таки вирішив порушити правила “дня тиші” та роздавав агітаційні листівки сьогодні у Броварах, у підсумку агітаторів було затримано й зараз вживаються відповідні заходи.

Фото – Марії Придьми