• Сьогодні: Понеділок, 24 Січня, 2022

Завершився другий сезон всеміської зарядки “Я – за здоровий спосіб життя!”

Жовтень30/ 2013
avatar
Марина Рубайло

Активістка МОБІ - молодіжної організації "Броварська ініціатива"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

«Коли наступна зарядка?» – з такими питаннями підходили до нас діти й дорослі ще до початку зарядки

 Цієї неділі, 27 жовтня, завершився другий сезон всеміської зарядки «Я – за здоровий спосіб життя!». Впродовж п’яти місяців щонеділі броварчани мали нагоду виконати корисні фізичні вправи під керівництвом відомих спортсменів, а також поспілкуватися з тими, хто впродовж років з успіхом представляє жовто-сині кольори.

rQjIEtjEQ2M   Xye1Mt56hxo

Остання зарядка приємно вразила кількістю учасників, які, не зважаючи на темну пору, як завжди, прийшли в парк, аби підтримати ідею здорового способу життя.

 IMG_6166   IMG_6179

Популярність цього заходу показала, що українці обирають не куріння і розпиття пива, а спортивне дозвілля.

Qp5sSKc5440 COK9NTDIREs   aS0VIwwDw5Y

Ми дякуємо всім учасникам, спортсменам, а особливо Різаненку Павлу Олександровичу за підтримку проекту всеміської зарядки «Я – за здоровий спосіб життя!»

P.S. детальніше про зарядку, її історію, а також фото і відео ви можете перглянути на нашій сторінці вконтакті – http://vk.com/mobi_bro

Свої відгуки, ідеї та пропозиції щодо продовження проекту надсилайте на наш e-mail – [email protected]

До зустрічі в наступному сезоні!

Позначки:,
  • avatar
    Pavlik
    8 років тому

    Супер . Господь наділяє кожній душі машину , тобто оболонку , тіло якщо точніше . Ну , а тюнінг вже самі . Тільки без фанаитизма . Щоб потяг до здорово способу життя не перетворився в інвалідність . В кожного є межа . Подивишся на нашу молодь , половина “автопарка” вже “убітая” в хлам . Сумно констатувати .