• Сьогодні: Четвер, 23 Березня, 2023

До побачення, Бровари!

Вересень01/ 2017
avatar
Тетяна Панкратьєва

Журналіст "Маєш право знати", мешкає у Броварах

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Останні два роки “Маєш право знати” видозмінювалося і наповнювалося новими сенсами. Команда видання змінювалася також. Наприкінці 2015-го з посади головної редакторки пішла засновниця “МПЗ” Аліна Дяченко, а через півроку проект залишив і ще один старожил броварської журналістики – Андрій Качор.

Тримати на своїх плечах “Маєш право знати” у Броварах залишилися: я, головна редакторка Тетяна Панкратьєва

… і наші журналісти Ірина Ющенко та Дмитро Карпій.

До нас доєднувалися нові обличчя – молоді журналістки Дарина Мізіна та Владислава Крокос.

Успішно попрацювали в нашому дружньому колективі Вікторія Ткачук та Ірина Улітенко.

Не забували нас Вікторія Оникієнко та Тарас Шако, робили нам цікавезні інтерв’ю.

Візуальну складову сайту підсилила талановита фотографиня Катерина Мамайсур-Негода, а наша улюблена фотокор Світлана Яцив встигала і писати, і фотографувати.

А незмінною IT-підтримкою сайту був Сергій Іллюхін, людина, яка стояла у витоків “МПЗ”.

За ці два роки “Маєш право знати” опублікувало близько 2 000 матеріалів, а наші сторінки переглянули більше ніж 2,5 мільйона разів. “МПЗ” у Фейсбуці вподобало більше, ніж 5 000 читачів!

Ми намагалися тримати руку на пульсі міста, публікували оперативні новини та робили репортажі про події в Броварах.

Під особливою увагою у нас була міська рада та діяльність міських депутатів, кожна сесія була висвітлена на сторінках нашого видання.

Ми знайомили вас із активними та цікавими людьми Броварів і опублікували кілька десятків інтерв’ю: з кросфітером Євгенієм Клочком та велосипедистами Борисом Слюсарем і Галиною Крушельницькою, з депутатами Вадимом Мутилом, Олегом Берестовим та Іриною Веремчук. Ми писали про аматорський клуб “Біг у Броварах”, волонтерський проект “English Speaking Club” та IT-Hub BroBots і його співзасновника Пилипа Духлія. Ми розповідали про освіту (Олена Танчинець) та культуру (Ольга Гончар), про іноземців (Джейк’ю Фу) та військових (Шах)… і ще багато-багато кого.

Ми робили розслідування, аналізували відкриті дані, тендерні закупівлі, витрати міського бюджету, декларації чиновників та депутатів. Громада Броварів, якщо її цікавили справи міста, була забезпечена оперативною, точною та неупередженою інформацією. Ми поважали нашого читача і ніколи йому не брехали.

Але наше життя – це постійні зміни. Настав час для “МПЗ” знову змінитися. Я залишаю посаду головного редактора. Це відбувається тому, що у житті завжди є місце для експерименту, а я потребую нових викликів, іншого професійного досвіду, розвитку та зростання. Наше видання переходить від системної роботи до режиму волонтерської підтримки. Зрозуміло, що воно більше не зможе оновлюватись з такою регулярністю, як це було попередні роки, не буде й постійного складу редакції. А що саме очікує на “Маєш право знати” у майбутньому, читайте в публікаціях засновників проекту, які невдовзі з’являться на сайті.

А я дякую всім нашим читачам, дякую чудовій команді “МПЗ” та всім, хто нас підтримував і допомагав. До побачення, Бровари! ;)