• Сьогодні: Четвер, 1 Червня, 2023

Е-декларації: Семенов оприлюднив, Бойко зареєстрований російською, Кочубея досі нема

Червень07/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Більшість броварських депутатів подали свої електронні декларації у визначений законом термін, проте деякі з них спізнилися. Серед таких опинився, зокрема, депутат Максим Семенов (колишній член фракції “Самопоміч”). Також пізніше оприлюднив декларацію Сергій Бельський (Батківщина), про що “Маєш право знати” писало раніше. Сергій Бойко (“Свобода”) подав декларацію вчасно, але виявилося, що він… зареєстрований російською мовою. Декларація ж Василя Кочубея (колишній “свободівець”) досі відсутня у Реєстрі на сайті НАЗК.

Максим Семенов у своїй декларації вказує квартиру у Броварах (52 кв.м), зареєстровану на мати та придбану ще у 1998 році, а також власне авто Volkswagen Caddy 2004 р.в., придбане у 2016 році. Інших активів депутат і родина не мають. У минулому році депутат, який є підприємцем, заробив 53 254 грн (4 437 грн на місяць), а його мати – 71 534 грн. Також Максим Семенов вказав роботу, яка виконувалася за сумісництвом, – оплачувана допомога по господарству.

Декларація Сергія Бойка ще лаконічніша. Депутат вказав лише квартиру у Броварах (58.3 кв.м), де власницею вказана мати, яка набула право власності у 1992 році. І все. Склад родини: мати і ще двоє братів.

Декларація Василя Кочубея наразі відсутня у Єдиному державному реєстрі декларацій.

Нагадаємо, раніше “Маєш право знати” писало про електронні декларації броварських депутатів від «Радикальної партії Ляшка», «Демальянсу», БПП «Солідарності», «Самопомочі», «Укропу», «ВО «Батьківщини», «Єдності», позафракційних, «свободівця» та «батьківщинівця».