• Сьогодні: Субота, 3 Грудня, 2022

На в’їзді в Бровари встановлять дорожній знак «Обережно, зона брехні!»

Квітень25/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У четвер, 26 квітня, у місті Бровари відбудеться акція «Бровари – столиця брехні?» Організатори акції закликають броварчан протестувати проти фальшивої преси, яку місцева влада підробляє під незалежні та опозиційні видання. Про це йдеться у прес-релізі громадської організації «Громадський захист Київщини», який знаходиться у розпорядженні «Маєш право знати».

Як повідомляють організатори, акція проходитиме у 2 етапи. Об 11:30 на в’їзді в Бровари з боку Києва активісти встановлять дорожній знак «Обережно, зона брехні!» Потім, о 12:00, на площі біля міськвиконкому (вул. Гагаріна, 15) акція продовжиться мітингом, під час якого протестувальники викинуть зібрану фальшиву пресу під стіни міськради. У рамках акції на центральній площі працюватиме оновлена «Галерея брехні», вперше експонована на акції «Брехня за наші гроші», яка відбулась 4 березня. Цього разу виставлять нові експонати – фальшиві газети.

Нагадаємо, за останній місяць у Броварах вийшли друком дві фальшиві газети: «Київщина мала батьківщина» та «Маєш право знати» загальним тиражем 60 тисяч примірників. «Обидва видання мали на меті спаплюжити імідж опозиційних діячів та журналістів. Друк цих підробок коштував 100 тисяч грн. Відтак Бровари стають містом з найбільшою концентрацією брехливої преси: на 10 мешканців – 6 газет», – йдеться у прес-релізі громадської організації.

Від себе додамо, що команда «Маєш право знати» днями подала до міліції заяву про даний злочин з проханням до правоохоронних органів встановити, хто зробив підробний випуск газети «Маєш право знати», та притягнути винних осіб до відповідальності.

 • avatar
  Dronskiy
  11 років тому

  Так завтра ж годовщина ЧАЭС. И в это же время местная власть будет под мемориалом жертвам катастрофы.

 • avatar
  Maksim Dyachenko
  11 років тому

  акция была? 

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   11 років тому

   Кажуть, що акція відбулась, у досить креативному форматі. Знайшов кілька фото у Facebook (у додатку). Більше має бути за кілька днів