• Сьогодні: Понеділок, 17 Січня, 2022

Опубліковано реєстр публічної інформації за 2011 рік

Червень01/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Активістами “Маєш Право Знати” опубліковано повний електронний реєстр публічної інформації Броварської міської ради за 2011 рік.

Створення реєстру було анонсоване навесні 2012 року і він містив дані лише за 2012 рік. Для наповнення його інформацією за 2011 рік активістам довелось відправити більше 30 інформаційних запитів до Броварської міської ради. Результати було відскановано, оцифровано та структуровано таким чином, щоб отриманою інформацією могли користуватися всі бажаючі.

До реєстру публічної інформації було внесено:
1. Реквізити (назву, дату)  651 рішення виконкому  Броварської міської ради за 2011 рік;
2. Реквізити (назву, дату)  449 рішень Броварської міської ради , прийнятих на 1-16 сесіях поточної VI каденції;

Таким чином, станом 31 травня 2012 року, в електронному реєстрі присутній повний перелік всіх рішень виконкому за 2011-2012 роки та повний перелік всіх рішень Броварської міської ради, починаючи з 1 по 20 сесії (2010-2012 роки) – http://docs.pravo-znaty.org.ua/

Також ми раді оголосити про те, що нам вдалося відновити  архівний сайт Броварської міської ради , який функціонував до 31.12.2011 року. Цей сайт, разом з усією інформацією, яка була напрацьована роками, вважався повністю втраченим після того, як Броварська міська рада оголосила про створення свого нового сайту.
Архівний сайт Броварської міської ради містить інформацію за 2006-2011 роки, з ним можна ознайомитись за адресою http://rada.pravo-znaty.org.ua/

Цих успіхів вдалося досягти завдяки плідній співпраці активістів “Маєш Право Знати” та працівників виконавчого комітету, апарату Броварської міської ради – зазначив Сергій Іллюхін, технічний керівник проекту – Ми розуміємо, скільки роботи їм довелось зробити, щоб зібрати докупи всі рішення, ми знаємо, скільки нам довелось працювати, щоб оцифрувати отриману інформацію. Тому хочемо подякувати всім, хто брав участь у реалізації даного проекту. Разом ми зробили величезний крок для реалізації у Броварах Закону України “Про доступ до публічної інформації”

Також хочемо нагадати, що для отримання текстів рішень Ви можете також скористатися архівом документів, який був опублікований виконкомом, або спробувати знайти потрібні документи в архіві на сайті Павла Різаненка, який містить протоколи сесій БМР та проекти рішень, які роздавалися депутатам.