• Сьогодні: Середа, 5 Жовтня, 2022

Ратніков від Федоренка не відстає

Жовтень23/ 2012
avatar
Сергій Іллюхін

Броварчанин, громадський активіст, голова Київської обласної організації політичної партії "ДемАльянс"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Не так давно Дмитро Карпій писав про те, що Сергій Федоренко розмістив свою передвиборчу агітацію на громадському транспорті, порушивши тим самим ст.72 Закону України “Про вибори народних депутатів”, а вже на цих вихідних від читачів “Маєш Право Знати” надійшло нове тривожне повідомлення: Дмитро Ратніков – ще один кандидат до Верховної Ради, розклеїв свою рекламу на автобусах 402 маршруту.

Як то кажуть, без коментарів…

P.S. Друзі, підкажіть: як все встигнути? Як відреагувати на кожне порушення і покарати порушників? Ееех, чому в добі не 96 годин :((

 • avatar
  Євген Кир'ян
  10 років тому

  наче 403-А – реклама Федоренка. Нажаль, не маю фотоапарата і телефон без камери, тому обмежусь описом, щоб не казали, що голослівно звинувачую: бус зелений – їх в нас таких лише декілька, плакат розміром десь 1/2 А2 (типу два звичайні листочки А4 складені докупи по короткій стороні – довгий і вузький), висів в кінці салону над заднім склом, без фото, лише напис великими червоними літерами: “ми – за Федоренка”, чи ще щось було написано, вже не пам’ятаю – вчора зранку бачив.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Так, про 403-А Дмитро Карпій писав і фото викладав: http://pravo-znaty.org.ua/na-marshrutkah-nezakonno-rozvisili-peredviborchu-agitatsiyu-za-fedorenka/
   Правда, у нього був не зелений бус, а червоний

 • avatar
  mimoshel
  10 років тому

  Вы или такие наивные( это мягкое слово, чтоб никого не обидеть), или притворяетесь. Неужели вы думаете, что Ратников это наклеил и дал вам повод тут же об этом написать и кому то зарегистрировать нарушение. Любому адекватному человеку понятно, что это провокация. А от кого может в данной ситуации исходить провокация, ответ простой от конкурентов. А кто у нас конкурент. Ответ понятен.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Угу, я вже бачу, як водій дозволяє провокаторам приліпити щось на свій автобус, щоб йому потім Ратніков з міліцією прийшов і висловив все, що думає. Звичайно, чиста провокація!

   • avatar
    mimoshel
    10 років тому

    к сожалению Ратников не может всё отследить, физически, и думаю как только кто то из его помощников это заметит, тут же снимет. А вообще это всё на какой то детский сад похоже.

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     10 років тому

     Ох і захисника собі Ратніков знайшов! Жодної публікації, де згадується прізвище “Ратніков” не пропускає! Мені іноді здається, що за маскою мавпочки приховується сам Дмитро Генадійович, або просто “Діма з Торгмашу”, як він себе нещодавно у соцмережах назвав =)
     Ідіть і знімайте, якщо Ви помічник – і перевірте, щоб водій зрозумів, що він неправий

     • avatar
      mimoshel
      10 років тому

      ну вы ж сами мой IP пробили, знаете что я не Ратников, И он меня не находил, я сам нашелся, и к сожалению до этих листовок мне далеко, а то б конечно снял бы.

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      10 років тому

      У наш буремний час IP-адреса ні про що не говорить.
      А ось Ратніков, як чесний кандидат, мав би зробити публічну заяву щодо цих плакатів, якщо він дійсно не має до них жодного відношення. Хоча б у соцмережах написав, ато повний мороз…

     • avatar
      mimoshel
      10 років тому

      говори не говорит, но вы его пробили зачем то. А Ратников может и не знать про эти плакаты, я повторюсь, физически не возможно за всем уследить, тем более, когда вокруг так много “доброжелателей!” А если и знает, то тут и без оправдывания понятно, что это дешевый трюк конкурентов

     • avatar
      Ярослава
      10 років тому

      не знати (чи не взнати при бажанні) про те, де взялися плакати у автобусі, – неможливо. Це ж не напис на паркані. Тому ці плакати явно під “прикриттям”. “Прикривати” у нас дано право лише регіонам. Якщо Ратніков мовчить, а плакати катаються у маршрутках, то Ратніков під прикриттям регионалів. Коло замкнулося

     • avatar
      mimoshel
      10 років тому

      глубокое умозаключение! Сама дотумкала, али подсказал хто….