• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

У Броварах упав черговий стовп режиму Януковича: звільнено прокурора Гарника

Вересень09/ 2014
avatar
Люстраційний Комітет

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Спеціальна заява Броварського Люстраційного комітету

Броварський Люстраційний комітет вітає рішення Генерального прокурора України Віталія Яреми звільнити з посади одіозного броварського міжрайонного прокурора Миколу Гарника. Разом з тим ми вітаємо все наше місто та всю Броварщину з поваленням чергового стовпа кривавого режиму Януковича.

Завдяки нашим спільним зусиллям міська прокуратура – як ключова інстанція для проведення люстраційних процесів – сьогодні поступово очищується від найбільш знакових фігур часів Сімї. Вже екс-прокурору Гарнику не допомогли ні покровителі «на верхах», ні знищений владою Люстраційний меч Справедливості, встановлений нами під стінами прокуратури. Наш символ люстрації можна зламати, вкрасти, знищити, але він все одно виконає свою функцію. Меч Люстрації – це не лише пам’ятник, це процес та явище, і він шукає нові мішені.

Відсьогодні ми зобов’язані тримати під пильним контролем процес призначення нового прокурора в Броварах. Ця людина має відповідати дуже жорстким критеріям, передусім бути професіоналом своєї справи, високоморальною особистістю та не мати жодних корупційних зв’язків з владою часів Януковича. Новий прокурор має стати одним з головних інструментів люстрації в Броварах, для якого існуватиме єдиний пріоритет – верховенство права та диктатура закону.

Слава Україні! Революція має тривати до кінця!