• Сьогодні: Середа, 18 Травня, 2022

Японці профінансують ремонт у Броварському фізучилищі

Березень16/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

16 березня посольство Японії та Фонд Кличко підписали грантову угоду в рамках «Програми підтримки культурних проектів «Кусаноне» про виділення 71 574 доларів від японського уряду для проведення ремонтних робіт у Броварському вищому училищі фізичної культури (БВУФК). Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті Фонду Кличко.

Як зазначено в повідомленні, цей проект передбачає реставрацію гандбольного залу та прилеглого коридору, а саме: заміну вікон, дверей, батарей і покрівлі, реставрацію підлоги, монтаж електропроводки тощо. За реалізацію проекту реконструкції відповідатиме благодійна організація, яку заснували брати Клички – Фонд Кличко.

Раніше Фонд вже допомагав в реконструкції Броварського ВУФК на суму 1 600 000 грн. Тоді був зроблений капітальний ремонт даху залів боксу, боротьби, важкої атлетики, велоспорту, а також фасаду та туалетів, роздягалень і сауни.

Броварське вище училище фізичної культури – справжня кузня спортивних кадрів країни. З 1983 року її випускниками стали 16 заслужених майстрів спорту України, 67 майстрів спорту міжнародного класу, понад 500 майстрів спорту України. 52 вихованці брали участь в Олімпійських іграх і завоювали 10 медалей. Серед іменитих випускників закладу: Володимир Кличко, Олег Лісогор, Валентина Шевченко, Сергій Бреус та інші.

Нагадаємо, що у травні 2015 року за ініціативи дружини президента Марини Порошенко, Броварський Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів подав заявку на отримання грантової допомоги в рамках проекту «Кусаноне». 10 місяців  японці збирали кошти для броварських дітей із особливими потребами,  12 лютого 2016 року в Києві відбулася урочиста церемонія підписання грантових угод, а 1 червня посол Японії з дружиною та Марина Порошенко відвідали Бровари та взяли участь в урочистому заході в Центрі реабілітації.

“З травня 2015 року за сприяння Благодійного фонду «Прагнення» в рамках японського проекту «КУСАНОНЕ» Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Бровари було виділено 2 578 300 гривень, з них: 1 976 500 гривень на міні автобус Mercedes-Benz Sprinter 516 CDI пасажирський, 598 800 гривень – пасажирський ліфт, 630 кг. Проект виконано у 2016 році”, – повідомляють у Броварській міській раді.