• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022

5-й загін охорони й оборони Броварів і району оголошує новий набір слухачів на курси

Липень27/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

З 21 серпня 5-й загін охорони й оборони міста Бровари і Броварського району набирає нову групу на безкоштовні курси з питань поводження зі зброєю, надання першої медичної допомоги в бойових умовах, спорядження бійця. Про це повідомляється на офіційному веб-сайті Броварської міської ради.

5-й загін охорони і оборони м. Бровари та Броварського району інформує про закінчення проведення чергових безкоштовних курсів для населення з питань:
1.  Надання першої медичної допомоги в бойових умовах;
2.  Спорядження бійця;
3.  Поводження зі зброєю.

Після закінчення курсів усі бажаючі проходять подальшу підготовку: закріплюють свої навички на польових навчаннях і заняттях з фізичної підготовки.

З 21 серпня 2015 року розпочинається  новий набір на безкоштовне навчання. Для запису необхідно надіслати SМS-повідомлення із зазначенням прізвища, імені та року народження слухача на номер 067 408 77 68.

23.07_2

Нагадаємо, попередній набір на безкоштовні курси загону охорони й оборони проходив у червні. Як проходять навчання, читайте у репортажі за цим посиланням, а про польові тренування читайте тут. Також журналісти “Маєш право знати” побували на прийнятті присяги бійцями 5-го загону охорони і оборони м. Бровари і району.