• Сьогодні: Неділя, 17 Жовтня, 2021

Читачі “МПЗ” вважають, що у Броварах лише імітують боротьбу з корупцією

Березень20/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

корупція імітаціяУ рамках чергового онлай-опитування читачів сайту “Маєш право знати” ми поцікавились у броварчан, чи вірять вони, що в нашому місті хтось дійсно бореться з хабарництвом та “кумівством”.

На це опитування нас наштовхнула позиція міськрайонного прокурора Микола Гарника, який розкритикував неефективні дії органів місцевого самоврядування Броварів щодо запобігання та недопущення корупційних правопорушень, зокрема пана Гарника обурило те, що в рамках перевірки його відомства у “місті молодості та краси” було виявлено аж (!) три факти порушення антикорупційного законодавства посадовими особами.

На запитання “Чи борються у Броварах з корупцією?” 80% учасників онлайн-опитування відповіли “Ні, все це імітація та окозамилювання!”, тим самим поставивши свою оцінку роботі усіх відомств, які мають забезпечувати рівність громадян перед законом – і міській владі, і прокуратурі.

11 % опитаних переконані, що у нашому місті хтось таки бореться з корупцією, однак це не заважає їй процвітати. Тобто загалом 91 % наших читачів вважають, що ефективна боротьба з такими явищами як хабарі та “пільгові умови для своїх” у Броварах не ведеться.

На щастя та здивування для пана прокурора, наш сайт читає одна людина, яка гадає, що з корупцією у Броварах борються, більше того, її вже майже викорінено.

8 % наших читачів підійшли до нашого опитування з гумором та обрали варіант “Корупція у Броварах? Ні, не чув“.

Опитування по корупції

Загалом в онлайн-опитуванні, яке, звісно, не є репрезентативним з соціологічної точки зору та відображає лише думку наших читачів, взяло участь 80 осіб.

Нагадаємо, що у наших попередніх онлайн-опитуваннях ми цікавились, у чому броварчан бачать причину поразки страйку на “Чистих матеріалах”, а також який фактор вважають вирішальним для стрімкої кар’єри Дмитра Ратнікова на ниві дипломатії.

Нині ж ми хочемо дізнатись, скільки наших читачів готові долучитись до акцій протесту проти “мажорського” свавілля в Броварах. Блок опитування розташований у правій колонці.