• Сьогодні: Вівторок, 28 Березня, 2023

“Новий канал” спробував з’ясувати, коли ж у Бровари пустять тролейбус – ВІДЕО

Серпень02/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

РепортерДнями в ефірі “Нового каналу” у вечірньому випуску новин програми “Репортер” вийшов сюжет про те, коли у Бровари мають пустити тролейбус.

Приводом для створення телесюжету став законопроект про виділення 50 млн. грн на тролейбусну лінію Київ-Бровари, який недодавно зареєстрували народні депутати Гєллєр Є. Б. та Жеребнюк В. М. Пропонуємо нашим читачам переглянути відео та дізнатись нарешті “відповідь” на вічно актуальне запитання:

Нагадаємо, прокладення тролейбусної лінії Бровари-Київ було головним передвиборчим «коником» кандидата в народні депутати від Партії регіонів Сергія Федоренка. Повідомлялось, що у державному бюджеті на будівництво тролейбуса було закладено майже 530 млн. грн,  з яких них 131,5 млн. грн. було виділено на будівництво у 2012 році 1-ої та 2-ої черг тролейбусної лінії вінницької компанією «Південьзахідшляхбуд» .

На  початку 2013 року губернатор Київської області Анатолій Присяжнюк заявив, що у поточному році ніяких робіт по тролейбусу проводитись не буде.

У квітні 2013 року канал “1+1” уже досліджував тему, коли броварчанам слід чекати на обіцяний на виборах екологічний транспорт, проте нічого втішного журналістам з’ясувати не вдалось.

 • avatar
  Andriy Kachor
  10 років тому

  Прізвище моє з помилкою написали…)

 • avatar
  Франческо
  10 років тому

  цікаво, чому автором законопроекту про виділення 50 млн грн на будівництво тролейбусної лінії є мажоритарник від Вінниччини, а не від Броварщини)))