• Сьогодні: Середа, 29 Березня, 2023

Понад півтисячі броварчан вже отримали ID-картки замість паспортів

Квітень05/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Відділення управління державної міграційної служби у Броварах уже видало близько 500 паспортів нового зразка – у вигляді пластикових ID-карток. Відомство отримує дуже багато звернень від громадян на одержання закордонних паспортів. Про це під час учорашньої оперативної наради в міського голови повідомила очільниця броварського паспортного столу Лідія Петрик.

Як зазначила керівниця місцевого відділення, лише за останні три місяці її установа сфотографувала 5,5 тис. громадян на отримання закордонних паспортів. Окрім того, установа вже видала 500 паспортів нового зразка – пластикових ID-карток.

Очільниця паспортного столу пожалілася, що звернень від громадян надходить дуже багато. При чому, близько 40% із них – від немісцевих.  Серед них переважна більшість – внутрішні переселенці. Також немало звертаються кияни, мешканці Сумщини, Полтавщини тощо.

Водночас, Лідія Петрик зауважує, що існує також багато звернень від громадян, які хочуть отримати паспорт у вигляді старого зразка. Однак, 16-річним в установі відмовляють, оскільки паспортний стіл не має права видавати їм «книжечку». А от старші громадяни поки що можуть одержати такий документ, а не пластикову ID-картку.