• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022

Сергій Лещенко: Різаненко єдиний узгоджений з Порошенком кандидат по мажоритарному округу

Вересень03/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Різаненко ІнсайдерЖурналіст «Української правди» Сергій Лещенко під час прямого  включення з Верховної Ради 2 вересня в ефірі hromadske.tv розповів подробиці політичних домовленостей між партією Президента Порошенка «Солідарність» та партією «Удар» перед парламентськими виборами. Зокрема, журналіст розкрив карти стосовно участі мажоритарників  у Київській області. Лещенко повідомив, що Павло Різаненко єдиний узгоджений з Петром Порошенком мажоритарний кандидат в окрузі №97.

«Мажоритарники від «УДАРу», які перемогли в округах, будуть  балотуватися за тими ж округами. Тому вже двоє мажоритарників від «УДАРу» ведуть виборчу кампанію в Київській області – Сольвар та Різаненко. Вони узгоджені з Порошенком як єдині кандидати», – повідомив Лещенко (на відео з 3:50).

«Нікого іншого від партії Порошенка там не буде, тому вони мають найбільші шанси на перемогу», – спрогнозував журналіст.

Нагадаємо, Павло Різаненко обирався до складу Верховної Ради у 2012 році по мажоритарному округу №97  і переміг, набравши 31, 04% голосів виборців.