• Сьогодні: Неділя, 28 Червня, 2020

Е-декларації головних лікарів Броварів: зарплатня по 20 тисяч, грошових збережень немає

Червень07/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

«Маєш право знати» продовжує знайомити читачів із е-деклараціями броварських посадовців і політиків. У цій статті ми розповімо вам про статки і доходи головних місцевих лікарів – очільника Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігоря Кравцова та керівника Броварської центральної районної лікарні Валентина Багнюка. Якщо в родини першого є лише житловий будинок і дві земельні ділянки, то в сім’ї другого, крім нерухомості, є автівка вартістю близько 1,5 млн грн. Зарплатня у Валентина Багнюка й Ігоря Кравцова майже однакова – приблизно по 20 тис грн. Однак родини обох чоловіків не мають жодних грошових збережень.

Очільник Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов, як зазначено в його декларації, з-поміж нерухомості має лише одну земельну ділянку в селі Рожнах, що в Броварському районі (1 100 кв. м). Водночас, його дружина Валентина володіє ділянкою (1 200 кв. м), а також житловим будинком (79,4 кв. м) у Броварах.

Ігор Кравцов

Жодного іншого майна – автомобілів, активів у бізнесі чи грошових збережень – сім’я головного лікаря первинної медицини у Броварах не декларує. Ігор Кравцов зазначає лише заробітну платню за 2016 рік. У Броварському міському центр первинної медико-санітарної допомоги він заробив 289 636 грн (24 136 грн/міс.). А дружина на роботі у Броварській центральній районній лікарні отримала вдвічі менше за свого чоловіка, 145 127 грн (12 094 грн/міс.).

Сім’я начальника Валентини Кравцової, голови Броварської центральної районної лікарні Валентина Багнюка, має трохи більше нерухомості за родину своєї підлеглої. У декларації чиновника, який також є депутатом Київської обласної ради від «Нашого краю», можна знайти 3 земельні ділянки у Великій Димерці, селі неподалік Броварів. У сумі вони займають площу в понад 2 гектари – 1 500, 1 583 та 18 243 кв. м.

Валентин Багнюк

Також Валентин Багнюк володіє житловим будинком у Великій Димерці (286,4 кв. м), а його дружина Світлана – квартирою у Броварах (52,9 кв. м). Головний лікар має у власності один, але не дешевий легковий автомобіль – BMW X5 2013 року випуску. Заволодів ним депутат облради минулоріч. На вторинному ринку ціна такої автівки коливається від 1 до 2 млн грн.

Інших статків очільник броварської лікарні не декларує. У доходах родини за 2016 рік він вказує свою зарплатню за основним місцем роботи у 213 153 грн (17 762 грн/міс.), а також своєї дружини як працівниці Великодимерського середнього загальноосвітнього навчально-виховного комплексу – 34 306 грн (2 859 грн/міс.). Окрім того, Світлана отримала 4 348 грн доходу від надання майна в оренду у фермерському господарстві «Журавушка», розташованому в селі Пухівка. А її чоловік – два призи, загальною вартістю 711 грн.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про доходи і статки броварського міського голови і його заступників, а також депутатів від «Радикальної партії Ляшка», «Демальянсу», БПП «Солідарності», «Самопомочі», «Укропу», «ВО «Батьківщини», «Єдності», позафракційних, Олега Шевчука («Свобода») та Сергія Бельського («Батьківщина»), а також Максима Семенова (позафракційний) та Сергія Бойка (“Свобода”).